FK OrlickoČÁSLAV
ne 17. 9. 2023 10:00 @ Libchavy, ČDŽ U 12 C, 7. kolo
932_20230925_095725.jpg

U12 poprvé za tři body!

Čáslavští se 17.9. vydali do vzdáleného Orlicka, které si prozatím v soutěži nevedlo vůbec špatně. Domácí se nacházejí v horní polovině tabulky, a tak pro čáslavské bylo výzvou ukrást nějaké body na hřišti soupeře. To se čáslavským svěřencům nakonec povedlo kdy po přestřelce vyhráli rozdílem jedné branky 4:5.

Orlicko - Čáslav 4:5

Hodnocení trenéra Vlasty Smutného:

Od první minuty bylo na hráčích vidět obrovské nasazení a chuť, kterou jsem od začátku sezony neviděl. Tým konečně pochopil, co se jim snažíme vysvětlit od prvního kola, že bez nabídky, pohybu a chuti do hry se fotbal hrát nedá.“
„Zápas se hrál ve velice dobrém a bojovném tempu. Hráči do utkání přenesli to, co se je snažíme učit a hned to přineslo výhru. V předchozích zápasech pro nás rozehrávka od brány byla obrovská nevýhoda, což v tomto zápase neplatilo.“
„Doufám, že hráčům zápas ukázal, že hrát a porazit se dá každý a že na to v příštím mistrovském utkání navážeme. Tři body jsou pro nás skvělé ale vyhrát jsme potřebovali hlavně kvůli motivaci a chuti se zlepšovat do dalších zápasů.“

Branky: 5x Hortenský

Sestava: Horáček, Babák, Dalešický, Feierfeil, Hortenský, Junek, Pavelka, Perclová, Smutný, Šafařík, Šimek, Váňa, Vančura, Vilímek.