ČÁSLAVČAFC Praha
6:4
so 21. 10. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 12 C, 12. kolo

U12 předvedla povedený výkon

Ve 12. kole české divize mladších žáků přivítali čáslavští na svém hřišti soupeře z Prahy, a to konkrétně ČAFC Praha, kteří měli stejně bodů. Čekalo se vyrovnané utkání. Nejdříve se ujali vedení domácí, následně hosté a poté opět domácí. Ti už vedení udrželi, získali tři body a posunuli se v tabulce před svého soupeře.

FK Čáslav - ČAFC Praha 6:4 (2:2)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka:

„Dobře jsme vstoupili do utkání, když jsme si vytvořili náskok 2:0. Klukům se vedla rozehrávka od branky i přechod do útoku. Bohužel jsme neproměnili další šance a soupeř vyrovnal na 2:2. Další třetinu jsme dokonce prohrávali, když soupeř z ojedinělé šance skóroval. My jsme nedali hlavy dolů a o výsledek se chtěli poprat.“
Ve druhé třetině jsme ještě měli čtyři stoprocentní šance, ale proměnili jsme pouze jednu, díky které jsme srovnali. Poslední třetina se hrála nahoru, dolů, kdy jsme si opět vytvořili více šancí, než soupeř.“
V úvodu třetiny jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek. Soupeř deset minut před koncem snížil na rozdíl jedné branky, ale dvě minuty před koncem kluci vstřelili ještě pojišťovací gól a vítězství nepustili.“
Kluci dnes hráli přesně to, co se učíme na trénincích. Konečně se nám to daří přenést i do zápasu. Dnes nás bylo méně a nemohli jsem tolik střídat, ale kluci to odmakali dobře. Někteří si poprvé zahráli 90 minut. Škoda je, že se na jednu branku tolik nadřeme. Kdybychom proměnili alespoň každou druhou šanci brankový rozdíl byl mnohem vyšší.“

Branky: 4x Hortenský, 2x Vilímek.

Sestava: Horáček, Dalešický, Feierfeil, Hortenský, Junek, Pavelka, Váňa, Vančura, Perclová, Vilímek, Babák.