ČÁSLAVFK Orlicko
3:3
so 13. 4. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, ČDŽ U 12 C, 22. kolo

U12 prohrávala 0:3, nakonec bere ze zápasu bod!

V posledním setkání mezi Orlickem a Čáslaví, byli úspěšnější čáslavští. Ti z Orlicka přivezli všechny tři body a vybojovali zde nejhubenější možný vítězný rozdíl. Nyní přijelo Orlicko do Čáslavi a určitě si chtělo 3 body vzít zpět. Po prvních dvou třetinách to tak i vypadalo, ale poslední třetinu Čáslav zabrala a Orlicko si odvezlo jen bod!

FK Čáslav - FK Orlicko 3:3 (0:2)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Bylo to těžké utkání se soupeřem, který je důrazný v osobních soubojích. My jsme se snažili o konstruktivní rozehrávku, která se nám tentokrát moc nevedla, ale i tak byly k vidění hezké kombinace. Měli jsme problémy zejména s dlouhými balóny. Soupeř tyto balóny uměl dobře pokrýt a následně rozdat.“
První i druhá třetina vypadala úplně stejně. Nějaké šance jsme měli, ale nedokázali jsme je dotáhnout do úspěšného konce.“
Poslední třetinu čáslavští zabrali a přizpůsobili se hře soupeře. Kluci byli aktivnější než soupeř, a tak v 77. minutě Péťa napřáhl z dálky a snížil na 1:3. Tenhle moment kluky obrovsky zvedl a nabudil. Poté měli kluci chuť vyhrát a o šest minut později bylo srovnáno. V posledních pěti minutách byly šance na obou stranách, ale branka již nepadla.“
Kluky bych chtěl pochválit hlavně za to, že zápas nevzdali a dokázali skóre dorovnat. Dále se mi líbilo, že po střele se snažili dobíhat a dorážet. Přijde mi, že proti soupeřům z vyšších pozic hrajeme lepší fotbal a dá se na to koukat, než s ostatními soupeři.“

Branky: 2x Hortenský, Vilímek.

Sestava: Horáček, Váňa, Vilímek, Šafařík, Dudych, Feierfeil, Perclová, Hortenský, Junek, Smutný, Pavelka, Vančura.