FK NáchodČÁSLAV
ne 5. 5. 2024 10:00 @ Náchod - Hamra, ČDŽ U 12 C, 25. kolo
1195_20240510_084905.jpg

U12 ve druhé třetině otočila zápas a odvezla si z Náchoda 3 body

Čáslavští se v dalším kole vydali do Náchoda. Po zaváhání na domácí půdě z minulého týdne ztráceli na Náchod 3 body. Úkol zněl tedy jasně, a to přivést 3 body a dotáhnout Náchod v tabulce. Vítězství však nebylo zadarmo a po první třetině to tak vůbec nevypadlo. Druhá třetina však byla pravým opakem a čáslavští 3 body přivezli!

FK Náchod - FK Čáslav 2:4 (2:3)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Když začnu od začátku, tak první třetinu jsme ještě seděli v autobuse. Nepodařilo se nám od začátku dostat do zápasového tempa. Byli jsme ospalí a nechtělo se nám běhat. Soupeř měl více chuti do hry a také díky tomu jsme v první třetině prohrávali 2:0.“
„Ve druhé třetině už to byl jiný tým, kluci začali běhat a hlavně bojovat. Díky tomu také byli odměněni a zápas byl po druhé třetině 2:3 pro nás. Nutno podotknout, že soupeř měl taky mnoho šancí, které skončily mimo branku nebo je náš brankář pochytal.“
„Poslední třetina byla nahoru dolů. Líbilo se mi, že kluci zápas opět prožívali. Mluvili na sebe, a hlavně se povzbuzovali. Tento zápal, nadšení a podporu bych chtěl vidět v každém zápase! Poslední třetina nabídla opět mnoho šancí na obou stranách, ale branka padla jen po chybné rozehrávce soupeře, a tak jsme vyhráli 2:4.“
„Když jsem přijeli do Náchoda, bál jsem se, že se bude opakovat výkon z posledních třech utkání, kdy jsme hráli jen do 45. minuty a poté přestali. Dnes to bylo trochu obráceně, když jsme začali hrát až od 30. minuty, ale kluci hráli až do posledního hvizdu. Doufám, že si kluci zvedli sebevědomí, když dokázali otočit skóre.“

Branky: 2x Pavelka, Hortenský, Dudych.

Sestava: Horáček, Šafařík, Dudych, Perclová, Smutný, Pavelka, Vančura, Hortenský, Junek, Váňa, Feierfeil.