134_20240402_113116.jpg
775_20230527_225004.jpg

V Suchdole vynikli nové kabiny a sedmigólový střelec

Tři dny po slavnostním otevření nových kabin se šatnami, sociálním zařízením i klubovnou za více než deset milionů korun do Suchdola zavítali mladší žáci Čáslavi B. Podle výsledku se jim v nich v úterý 23. května líbilo asi víc než na hřišti.

TJ Sokol Družba Suchdol – FK Čáslav B 8:4 (5:2)

Hosty z Čáslavi vlastně porazil jediný hráč, a to kapitán M. Bečán, autor sedmi suchdolských branek. Osmou přidal J. Novotný, pro něhož to byl vůbec první gól za mladší žáky, a podle toho si také oslavu na hrací ploše náležitě užil.

Čáslavští hráči nejenže nedokázali suchdolského kanonýra uhlídat, ale ještě ho minimálně třikrát ke střeleckému zápisu přihrávkou přiměli. A přitom v podzimní dohrávce na konci března na domácí umělé trávě zvítězili 11:4.

Branky a asistence Čáslavi B: J. Čech (E. Skaláková) - 1:1, M. Kopecký (J. Čech) - 1:2, J. Čech (P. Havránková) - 6:3, M. Zikmunda (bez asistence) - 7:4. Rozhodčí: D. Mucha. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: J. Šouba - F. Babák, E. Skaláková, R. Cunningham - P. Havránková, L. Hájková, M. Kopecký - J. Čech. Průběžně střídali: P. Zelený, M. Zikmunda. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Čáslav A - Vrdy 4:2, Uhlířské Janovice - Bratčice 5:0, Sázava - Malín/Hlízov 9:1, Kutná Hora B - Chotusice 0:1, Církvice/Nové Dvory - Močovice nehráno.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!