ČÁSLAVFK Admira Praha
14:3
so 16. 3. 2024 10:00 @ Vodranty - UMT, ČDŽ U 12 C, 18. kolo

Vítězství na domácí půdě

Ke druhému mistrovskému utkání letošního roku k nám přijel soupeř, Admira Praha. Byl to první zápas na domácí půdě, který jsme zvládli skvěle po všech stránkách.

FK Čáslav - Admira Praha 14:3 (5:1;5:0;4:2)

Hodnocení trenéra Vlasty Smutného: „Vybavuji si utkání na Admiře z první poloviny sezony, který nám dlouho ležel v žaludku. Vedli jsme tam po první třetině 1:5 a skončil zápas 8:6 pro Admiru, kde jsme po první třetině vypnuli. O to víc máme radost, že jsme od první minuty zápas měli pevně v rukách.“

Na kdyby se nehraje ale vyhrát utkání o 20 a více branek, nikdo by se tomu nemohl divit. Šancí jsme si vypracovali ohromné množství. Běžecky, nasazením a kombinačně perfektně zvládnuté utkání. Co bych kladně vypíchnul je přímočarost hráčů, máme takový brejkovější styl hry, hráči volí často kombinační hru hned směrem nahoru z čehož plyne hodně gólových příležitostí.“

Celý tým chci za tento zápas pochválit a doufám, že na výkon navážeme hned další víkend v Praze – Hájích.“

Branky: 7xHortenský, 3xŠimek, 2xDudych, Váňa, Vilímek

Sestava: Horáček, Feierfeil, Hortenský, Junek, Pavelka, Perclová, Smutný, Šimek, Váňa, Vilímek, Šafařík, Dudych, Vančura, Dalešický.