ČÁSLAVFK PARDUBICE
147_20240430_091055.jpg
702_20230411_135830.jpeg

Zasloužená výhra proti Pardubicím

Výhra, zasloužená, možná až moc vydřená vzhledem k průběhu zápasu.

Čáslav – FK Pardubice U11 9:7

Kluci byli natěšení, trochu nervózní, ale zároveň i sebevědomí po předváděných výkonech v posledních utkáních. Nevěděli, že proti nim nastoupila pardubická U11. A tak se do soupeře zakousli, přesně tak jak se musí, když chcete vyhrát! Hned se klukům podařilo několik individuálních akcí, k tomu se přidala vcelku dobrá organizace hry a vedení po 1/3.

Každá třetina měla nějakou slabší chvilku, kde jsme mohli vidět nepovedené přihrávky, nedorozumění (jako například ze Štofa vybojuje míč, obejde soupeře 1:1 ale pak si dal balón trochu dal od nohy… no a ten byl přesně na půl cesty k Tádovi… a v tu chvíli se oba zastavili a čekali co ten druhý udělá), kterých tam bylo celkem dost (velký prostor pro zlepšení - komunikace mezi hráči a vnímání výhodnější pozice v prostoru a herní situaci).

Velká napínavá bitva probíhala v poslední 3/3, kdy jsme prohrávali 6:7. Ale právě to sebevědomí, zarputilost a individuální dovednosti nás dovedli k výhře. Krásné kličky, obrané odebírání míče a hlad po gólech. Davidův dloubáček přes brankáře byl jen třešničkou na dortu krásné akce od vlastní brány. A Liborova branka do prázdné po vybojovaném míči, který by většina nechala soupeři nebo do autu.

Byl to krásný zápas, krásně prožitý a po zásluze oslavený pokřikem! Gratuluji borci!!

Branky: Jelínek 2x, Patejdl 2x, Šmíd 2x, Lebeda, Pekhart, Semínko.

Čáslav: Klapal / Růžička - Semínko, John, Patejdl - Hájková - Černý, Pekhart, Jelinek. Náhradníci: - Mariani, Šmíd, Lebeda, Zikmunda. Střídali se pravidelně všichni hráči na různých postech.