Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 30 článků.

Konečná tečka za podzimní sezónou 2023

Podzimní sezónu ukončila čáslavská U12 fotbálkem proti rodičům. Poločas byl vyrovnaný, kdy oba týmy vstřelily tři branky. Nakonec rodiče nenechali nic náhodě a utrhli zápas na svou stranu. Konečné skóre vyznělo 6:4 pro rodiče. Poté se všichni přemístili do VIP prostor, kam každý přinesl něco malého k snědku a pití.

U12 nasázela Vyšehradu 19 branek!

V posledním utkání podzimu uvítali čáslavští na domácí půdě Vyšehrad. Hosté se nacházeli na posledním místě tabulky, a tak pro Čáslav byla povinnost vyhrát. Utkání se pro domácí vyvíjelo správným směrem hned od úvodu utkání, když v 15. minutě vedli již 5:0. Otázkou tohoto zápase bylo jen kde se skóre zastaví. Čáslavská U12 měla v tomto zápase hromadu šancí, ale do úspěšného konce se jim podařilo přetavit “jen“ 19 branek!

Po vyrovnaném zápase si U12 neodvezla ani bod!

Na konci sezóny se čáslavská U12 vydala do Svitav. Domácí byli tabulkově favoritem utkání a čáslavští mohli jen překvapit. Hned první třetina nabídla téměř všechny branky. Čáslavští měli špatný vstup do utkání… již v druhé minutě prohrávali. V deváté minutě se ujali hosté vedení, ale v desáté minutě už bylo skóre opět vyrovnané. První třetina nakonec skončila 3:3. Následující třetiny už přinesly jen jednu branku, a to bohužel do sítě Čáslavi. Díky této brance zůstaly všechny body ve Svitavách a čáslavští odjížděli s prázdnou.

Čáslavští v Třebeši vstřelili deset branek

Poslední říjnový víkend se čáslavští vydali směr Hradec Králové, a to konkrétně do Třebeše. Soupeř byl na 14. místě tabulky se ziskem 4 bodů. Čáslavští byli na 10. místě s 12 body. Od začátku zápasu čáslavští soupeře tlačili a v desáté minutě vyhrávali 3:0. Čáslav si došla pro vítězství, ale ne s čistým kontem, když pět minut před koncem inkasovali.

U12 předvedla povedený výkon

Ve 12. kole české divize mladších žáků přivítali čáslavští na svém hřišti soupeře z Prahy, a to konkrétně ČAFC Praha, kteří měli stejně bodů. Čekalo se vyrovnané utkání. Nejdříve se ujali vedení domácí, následně hosté a poté opět domácí. Ti už vedení udrželi, získali tři body a posunuli se v tabulce před svého soupeře.

Prohra s lídrem tabulky

V dalším kole žákovské divize se čáslavští vydali na půdu lídra tabulky. Kolín v této sezóně ještě neprohrál a nastřílel soupeřům neuvěřitelných 141 branek. Čáslavští věděli, že utkání nebude jednoduché, ale i tak se snažili o kombinaci. První třetinu si domácí vytvořili náskok šesti branek. Každou další třetinu domácí vstřelili další dvě branky, a tak konečné skóre znělo 11:1.

U12 obsadila 4. místo v Planeo Cupu

Druhé předkolo Planeo cupu se konalo 11.10. v Čáslavi. U12 měla výhodu domácího prostředí. Do turnaje čáslavští vstoupili dobře, kdy s Chrudimí uhráli bod i když ještě minutu před koncem sahali po třech. Následně byly výkony U12 nahoru dolů, když na konci turnaje získaly 7 bodů a celkové čtvrté místo.

Poprvé na domácím hřišti za tři body

V 10. kole České divize mladších žáků přivítala U12 na domácím hřišti Náchod. Soupeř měl o tři body více, a tak se čáslavští na Náchod mohli dotáhnout. Utkání nenabídlo tolik branek jako obvykle, ale šance na obou stranách byly. Čáslavští se v první třetině ujali vedení. V druhé třetině vedení navýšili na rozdíl tří branek. Náchod stihl snížit na 3:1. Čáslav však vítězství nepustila, a ještě si jednou brankou své vítězství pojistila na konečných 4:1.

Tři body ve Vysokém Mýtě

V 9. kole divize mladších žáků se čáslavští vydali do Vysokého Mýta. Soupeř prozatím nezískal žádný bod, a tak měl motivaci do zápasu vletět naplno. Čáslavští začali dobře, když si v první třetině opět vytvořili tří brankový náskok. Tentokrát v druhé třetině nepolevili a náskok si udrželi. Po druhé třetině bylo skóre 1:5. Poslední třetinu byly šance na obou stranách a oba týmy přidaly tři branky.

První třetina na výhru nestačila

O státním svátku 28. 9. se čáslavští vydali směr Praha, a to konkrétně na Admiru. Čáslav odehrála výbornou první třetinu, bohužel již na tento výkon nedokázali ve zbytku zápasu navázat. Čáslavští měli sice více šancí, ale bohužel se je nepodařilo proměnit. Následně iniciativu přebral soupeř, který skóre otočil a již nepustil.