Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 101 článků.

První jarní prohra

Dne 1. května v pondělí se na domácí půdě U11 utkala s jedním z těžších soupeřů. Tím soupeřem byla Sázava. Sázava se na začátku zápasu dostala do rychlého vedení, ale čáslavští nesložili zbraně a do poločasu zvládli vyrovnat. Bohužel druhý poločas Sázava opět odskočila na rozdíl tří branek a na to už čáslavští nereagovali, a tak si body odvezl soupeř.

U11 na vítězné vlně

V neděli 30.4. se čáslavští vydali na další mistrovské utkání mladších žáků do Bratčic. Po sobotních vydatných deštích se zápas odehrál na tréninkovém hřišti, které bylo v lepším stavu než hlavní, ale i přesto se hrálo na těžkém terénu.

Druhé kolo krajského turnaje

V sobotu 22. 4. se na domácí půdě uskutečnilo druhé kolo krajské soutěže starších přípravek. Hrálo se celkem 5 zápasů po 25 minutách, a to v nelehkých podmínkách.

I přes trápení v koncovce, zápas skončil výhrou

V neděli 23.4. se U11 střetla s Malínem/Hlízovem v Čáslavi na umělé trávě. Byl to vyrovnaný fotbal, ve kterém bylo k vidění mnoho šancí. U11 se nedařilo vstřelit branku, kvůli výborným zákrokům hostujícího brankáře. Čáslavští nakonec dvě branky vstřelili a tři body zůstali doma.

U11 zvítězila proti Paběnicím

Mistrovské utkání mladších žáku se 16. 4. odehrálo v Čáslavi na UMT. Soupeřem U11 byly Paběnice, které se nacházely na 11. místě a Čáslavští na 7. místě. Toto utkání se muselo rodičům a fanouškům líbit, protože celkem padlo 14 branek!! U11 potvrdila roli favorita a v této přestřelce zvítězila.

První jarní mistrovská výhra

V sobotu 8.4. se uskutečnilo pro U11 první jarní mistrovské utkání. Prvním soupeřem byl Suchdol, který je pouze o jednu příčku pod U11. Čáslavští zápas zvládli skvěle a připsali si tak první jarní výhru.

Vítězný krajský turnaj

V sobotu 8.4. se v Kutné Hoře na přírodní trávě odehrál první jarní turnaj krajské soutěže pro starší přípravky. Tato soutěž se hraje systémem 5+1 po 25. minutách. U11 celkem odehrála 5 utkání a celkem 125 minut, přitom každý z hráčů odehrál minimálně 75. minut.

Tucet branek od Chrudimi

V sobotu 1. 4. se konalo přátelské utkání mezi U11 a Chrudimí. Opět se hrál systém 7+1 a odehrálo se 3x30 minut. Hosté přijeli s chutí a s touhou zvítězit, a to se jim také povedlo.

První jarní zápas skončil výhrou

U11 se v sobotu vydala do Červených Peček, kde svedla zápas s místními mladšími žáky. Utkání se hrálo v systému 7+1 a dohromady se odehrálo 90 minut. Stejný čas budou hrát čáslavští od podzimu v české lize žáků. U11 se dostala do vedení 2:0, v posledních dvaceti minutách jim však docházely síly, a tak domácí srovnali na 4:4. Čáslavští v sobě však na konci našli ještě trochu sil a vstřelili vítězný gól na 5:4!

Poslední halový turnaj zakončila U11 prvním místem!

V neděli 5.3. se v Kutné Hoře na Klimešce konal halový turnaj, který pořádal OFS KH. Opět se hrálo v systému 4+1 po 18. minutách. Hrály se dvě skupiny po pěti týmech, ale Močovice nedorazily, a tak skupina Čáslavi měla jen 4 týmy. U11 za celý turnaj nezaváhala a jako neporažená si došla pro první místo.