Rozšířené filtrování
Zobrazeno 91 až 100 z celkem 292 článků.
792_20230612_103322.jpg

Čáslav v posledním zápase sezóny prohrála v Ústí nad Orlicí

Fotbalisté Čáslavi v posledním kole divizní skupiny C zavítali na půdu Ústí nad Orlicí. Na hřišti druhého celku tabulky potřebovali Čáslavští k jistotě záchrany vyhrát nejméně o čtyři branky. Po tříbrankové prohře Čáslav ve shodě dalších výsledků aktuálně skončila na čtvrtém od spodku tabulky v divizní skupině C, které znamená aktuálně pád do krajského přeboru.

787_20230607_104214.jpg

Pozor! Změny termínů zápasů juniorky a A-týmu

O nadcházejícím víkendu došlo ke změnám termínů v zápase juniorky a divizního áčka. Fotbalisté čáslavské rezervy se na domácím stadionu představí v sobotu 10. června od 17 hodin, soupeřem jim budou Býchory.

776_20230529_090914.jpg

Fotbalisté Čáslavi klíčový duel sezóny nezvládli

Fotbalisté Čáslavi ve 27. kole divizní skupiny C zavítali do Dvora Králové. Soupeř, jehož sestava byla prošpikovaná zahraničními hráči, před zápasem na Čáslav ztrácel v boji o záchranu tři body. Hostům však v utkání zvlhnul střelecký prach a domácí se po vítězství dostali v tabulce před Čáslav, jelikož mají lepší bilanci vzájemných zápasů.

746_20230510_101516.jpg

Čáslav padla. Záchrana je v oblasti teorie, přiznal trenér Svoboda

Poločas hrůzy. Divizní Čáslav v něm inkasovala tři branky a byla na ručník. Dobrovicím navíc pomohl vlastní gól Petrů už v páté minutě. Pak přidal dva slepené góly během minuty Volf. Druhý poločas nabídl jedinou branku, tu dal domácí Vančura z penalty. Víc už ale Čáslav nezmohla a odešla poražena.

743_20230504_123704.jpg

Čáslavské vítězství zařídili přesnými zásahy Slavík s Baškem

Fotbalisté Čáslavi ve středu odpoledne dohrávali divizní utkání s Vysokým Mýtem. Domácí fotbalisté po skvělé půlhodině vedli již o čtyři branky. Hosté ovšem nesložili zbraně a domácí celek se musel do poslední minuty rvát o vítězství. Nakonec ovšem dvoubrankový náskok uhájil a díky zisku tří bodů se odlepil ze dna tabulky, když poskočil na 13. pozici.