Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 306 článků.
1074_20240124_011818.jpg

Představujeme zimní posilu: Ondřej Vencl

Vyztužit zadní řady našeho týmu přichází třicetiletý Ondřej Vencl, který v jarní části sezóny působil v třetiligové rezervě klubu FK Pardubice. Statný obránce v tomto klubu plní roli kondičního trenéra u mládežnických celků. Do Čáslavi by měl Ondřej zamířit na půlroční hostování.

1072_20240121_121710.jpg

Představujeme zimní posilu: Jindřich Kučera

Do Čáslavi přichází z rakouského klubu SK Eggenburg jednatřicetiletý Jindřich Kučera. Ofenzivní záložník působil v posledních letech v rakouských soutěžích, kde během šesti sezón odehrál ve čtyřech klubech na úrovni první a druhé Landesligy celkem 139 utkání, ve kterých nastřílel pětatřicet branek.

1070_20240118_092747.jpg

Představujeme první zimní posilu: Daniel Nešpor

Obrannou hru Čáslavi přichází posílit velezkušený fotbalista Daniel Nešpor. Šestatřicetiletý obránce, či defenzivní záložník přichází do Čáslavi na přestup. Danielovým posledním působištěm byla Velim na Kolínsku, kde hrál krajský přebor.

1069_20240117_103425.jpg

Čáslav zahájila přípravu na záchranářskou misi se šesti nováčky

Velkým třeskem prošel během prosince loňského roku divizní kádr Čáslavi. Po nepovedeném podzimu, kdy čáslavští fotbalisté získali pouhých sedm bodů, se není co divit. Trenér Roman Kučera tak na úvodním tréninku zimního drilu přivítal řadu nových tváří. Čáslav má před sebou velkou výzvu, a to se po zpackané podzimní části pokusit o záchranu divizní soutěže.

1066_20240112_084902.jpg

Nový čáslavský trenér Kučera pomohl řadě fotbalistů k profesionální kariéře

Tento měsíc oslaví kulaté jubileum, bude mu rovných šedesát let. A kulatiny bude už moci slavit se svým novým týmem. Fotbalový trenér Roman Kučera přijal pozici hlavního trenéra divizní Čáslavi. S tou bude v jarních odvetách bojovat o záchranu, což bude pro něj i celý klub hodně složité. Na podzim totiž Čáslav získala pouhých sedm bodů. Teď je na novém kouči a jeho svěřencích, jak se s tím popasují. Ve své kariéře toho zažil více než dost, trénoval první, druhou i třetí ligu, působil v mládežnických reprezentacích nebo jako šéftrenér mládeže v Jihlavě. O své trenérské kariéře se rozpovídal v rozhovoru pro Kutnohorský deník.

1063_20240108_090225.jpg

Čáslav posiluje. Po kouči Kučerovi přišel jeho jmenovec, ve hře je třeba Nešpor

Velice nevydařenou podzimní část sezony mají za sebou divizní fotbalisté Čáslavi. Ti získali v první polovině sezony pouhých sedm bodů. Čeká je tedy jarní boj o záchranu. A to bude pořádně tvrdý oříšek. V jarní části sezony povede mužstvo nový trenér Roman Kučera z Havlíčkobrodska, který toho má ve svých devětapadesáti letech za sebou v trenérské branži více než dost. Kučera je už třetím koučem týmu v v právě probíhajícím ročníku. Po Jakubu Svobodovi, který se nyní stal asistentem, vedl celek ještě na konci podzimu Petr Janda.

1060_20240102_172700.jpg

V hokejové bitvě byli šťastnější fotbalisté Čáslavi

V závěru loňského roku se dva největší fotbalové klubu z Kutnohorska domluvily na vzájemném měření sil v hokejovém zápase. Na zimním stadionu v Kutné Hoře se tak proti sobě postavili zástupci kutnohorské Sparty a FK Čáslav. Před solidní návštěvou se z vítězství 5:4 nakonec radovali hráči Čáslavi, kteří tak od svého soupeře získali poukázku na 50 litrový sud piva. O rozhodující branku zápasu se chvíli před koncem postaral z trestného střílení Karel Hejný.

1043_20231130_122409.jpg

Na fotbalisty Čáslavi čeká v zimní přípravě šest utkání a soustředění v Třeboni

Divizní fotbalisté Čáslavi po dvoutýdenním prosincovém tréninkovém mezibloku, který v příštím týdnu povede již nový hlavní trenér Roman Kučera, budou v závěru roku čerpat dovolenou. Na startu zimní přípravy se pak čáslavští fotbalisté sejdou v polovině ledna. Během dvouměsíčního drilu absolvují i šest přípravných utkání, tentokrát především v domácích podmínkách. Na začátku února se Čáslavští vydají na čtyřdenní soustředění do Třeboně.