Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 81 až 90 z celkem 298 článků.

Do Čáslavi míří další posila, přichází dvacetiletý ofenzivní hráč Jakub Štichauer

Dalším nováčkem v čáslavském dresu je dvacetiletý Jakub Štichauer. Ofenzivní hráč do našeho klubu přichází z třetiligové rezervy FK Pardubice. V loňské sezóně Jakub Štichauer nastoupil v devětadvaceti utkáních ČFL a byl jedním z hlavních stavebních kamenů pardubické rezervy. Rodák z České Třebové má za sebou i starty v mládežnických reprezentacích U15 a U16.

Do Čáslavi se vrací dvojice nadějných mladíků

Další dvě nové tváře vítáme v Čáslavi. Tedy spíše staronové tváře, protože jak Lukáš Kraj, tak Vojta Záruba se do Čáslavi vrací po několika letech strávených v dorosteneckých kategoriích FK Pardubice, kam putovali ve straších žácích z našeho klubu. Oba hráči přicházejí zpět do Čáslavi na přestup.

Čáslav v generálce remizovala s Brandýsem nad Labem

Posledním přípravným zápasem uzavřeli fotbalisté Čáslavi krátkou letní přípravu. Ani tentokrát se ovšem neradovali z vítězství. Skóre zápasu otevřel z pokutového kopu Ronovský. Hosté ve druhém poločase srovnali povedenou ranou přes zeď z přímého kopu.

Duel Čáslavi s Hřebčí rozhodla poslední dvacetiminutovka

Fotbalisté Čáslavi mají za sebou další zápasovou prověrkou. V souboji s divizním nováčkem Hřebčí se odehrál vyrovnaný první poločas. Do druhého dějství Čáslav významně obměnila sestavu a ta na soupeře z Kladenska nestačila. V závěrečných dvaceti minutách hned třikrát inkasovala!

Čáslav se v sobotu dopoledne utká s nováčkem divize z Hřebče

Již čtvrté přípravné střetnutí mají před sebou fotbalisté Čáslavi. V sobotu 22. července od 10:15 hodin se na hřišti v Malešově utkají s nováčkem divizní skupiny B TJ SK Hřebeč. V dresu soupeře působí i někteří bývalí ligoví fotbalisté jako například Jakub Podaný, či Tomáš Jablonský.

Další posilou Martin Ráliš!

Do Čáslavi přichází z angažmá ve třetiligové Vrchovině sedmadvacetiletý Martin Ráliš. Chrudimský rodák si vyzkoušel v posledních letech vyzkoušel několik angažmá v divizních celcích Letohradu, Vysokého Mýta či Dvora Králové. Ze třetiligových štací si zahrál v Živanicích a naposledy pravidelně nastupoval v Moravskoslezké fotbalové lize v dresu Vrchoviny.

Duel Čáslavi s chrudimskou rezervou vítěze nenabídl

Fotbalisté Čáslavi ve druhém přípravném utkání vyzvali v neděli odpoledne celek chrudimské rezervy. Hosté si sice vypracovali více brankových příležitostí, ovšem skóre v utkání neustále dotahovali. Na konečných 3:3 srovnal pět minut před koncem nováček týmu Jakub Štichauer.