Rozšířené filtrování
Zobrazeno 101 až 110 z celkem 119 článků.
57_20210920_083750.jpg

Čáslavští fotbalisté na domácí půdě podlehli dosud suverénnímu Vysoké Mýtu

Osm zápasů, osm výher. Takovou bilancí se po utkání v Čáslavi pyšní nadále fotbalisté Vysokého Mýta. Fotbalisté Čáslavi sice s lídrem tabulky odehráli vyrovnanou partii. Hosté však z minima šancí vytěžili dvě branky a v Čáslavi zvítězili 2:0. Čáslavští tak z náročného týdenního programu, který čítal tři mistrovská utkání, vytěžili pouze tři body.

47_20210914_151712.jpg

Čáslav čeká středeční dohrávka ve Velkých Hamrech

Fotbalisté Čáslavi vyrazí ve středu 15. září po obědě na dlouhou cestu do Velkých Hamrů, kde je proti domácímu celku čeká dohrávaný zápas 5. kole divizní skupiny C. Čáslavští o víkendu neuspěli na půdě Poříčan, naopak fotbalisté Velkých Hamrů s přehledem zdolali Hlinsko 3:1.

42_20210913_085907.png

Čáslavi se v Poříčanech nedařilo

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali do Poříčan. Čáslavští bohužel neprodloužili vítěznou sérii. V Poříčanech nedokázali vstřelit branku a když dvakrát inkasovali, odešli ze hřiště poraženi.

41_20210910_092407.jpg

Čáslav se chystá na Poříčany, do sestavy se vrací Karel Hejný

Fotbalisté Čáslavi vstoupili do nové divizní sezóny na výbornou. Z pěti odehraných zápasů hned čtyřikrát zvítězili a v tabulce se nyní nachází na třetím místě za vedoucím Vysokým Mýtem a druhým Kolínem. Čáslavští mají navíc středeční dohrávku ve Velkých Hamrech k dobru. V neděli 12. září nastoupí fotbalisté Čáslavi v Poříčanech. Proti domácímu celku hodlají svěřenci trenéra Jakuba Svobody navázat na povedený vstup do soutěže.

31_20210906_091348.jpg

Čáslav na vítězné vlně, Náchod doma udolala 2:0!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v šestém kole divizní skupiny C přivítali na domácím stadionu celek Náchoda. Hosty v zápase v Čáslavi vedl bývalý trenér Sparty Praha Václav Kotal. Jeho svěřenci v prvním poločase zahodili dvě velmi dobré příležitosti ke skórování, což Čáslavští ve druhém dějství tvrdě potrestali.