Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 126 článků.
1238_20240609_084021.jpg

Čáslav ve Spojích gól nedala, získaný bod je v boji o záchranu málo!

Fotbalisté Čáslavi mají za sebou další veledůležitou záchranářskou bitvu. Na hrbolatém hřišti menších rozměrů v areálu Spojů Praha tahali v prvním poločase za kratší konec. Ve druhém poločase se hra Čáslavi zlepšila. Ovšem hosté neproměnili vyložené šance. Když už branku dali, jejich radost zhatil praporek pomezního sudího.

1231_20240603_083822.jpg

Čáslav vyválčila s Vysokým Mýtem pouze jeden bod

Fotbalisté Čáslavi se v neděli odpoledne naposledy představili na domácí půdě. V boji o záchranu potřebovali svěřenci trenéra Romana Kučery zvítězit. To se jim nakonec i díky smůle v závěru zápasu, kdy rozhodující branka visela několikrát ve vzduchu, nepodařilo. O tom, jak cenný bude zisk jednoho bodu rozhodnou poslední dvě kola soutěže. Čáslav v nich hraje dvakrát na půdě soupeře, nejprve na hřišti Spojů Praha a poté v Trutnově.

1230_20240531_110926.jpg

Čáslav se představí v sezóně naposledy doma, přijede Vysoké Mýto

Fotbalisté Čáslavi mají před sebou derniéru na domácím hřišti. Tři kola před koncem přivítají v neděli 2. června v 17 hodin na stadionu Pod Hrádkem čtvrtý celek tabulky – SK Vysoké Mýto. Byť jsou hosté dle tabulkového umístění v zápase favoritem, Čáslav v posledních pěti utkáních čtyřikrát vyhrála a v boji o setrvání v divizi potřebuje tříbodově zvládnout i duel s Vysokým Mýtem!

1224_20240530_114954.jpg

Útočník Matěj Peterka přirovnal čáslavský A tým k dieselové lokomotivě

Čáslavské divizní áčko bojuje ze všech sil o udržení v soutěži, sbírá body, zvedá se v tabulce skupiny C, vyhráno ale ještě zdaleka nemá. Součástí rozjetého týmu je také fotbalový útočník Matěj Peterka, který tolik prostoru na hřišti nedostává. Dostal jej ale v zápase rezervního týmu v domácím zápase s Rejšicemi (8:2). Na hřišti strávil hodinu a to mu stačilo k tomu, aby soupeři nasázel čtyři góly. Ty stihl nastřílet už do poločasu a stal se tak Osobností Deníku.

1212_20240522_161310.jpg

Ondřej Vencl: Ztrácíme dva body, to je pro nás povzbuzující

Ukázal se jako správný kapitán. Přestože nastupuje na postu stopera, zařídil svému týmu cennou výhru. Čáslavský obránce Ondřej Vencl dal jediný gól v divizním zápase s Turnovem. Do konce zápasu chybělo pouhých devět minut. Důležité tři body v boji o záchranu, Čáslav se stále rve a její naděje stále žije. Vencl se stal díky tomuto vítěznému gólu Osobností Deníku.

1207_20240520_083611.jpg

Fotbalisty Čáslavi spasil devět minut před koncem stoper Vencl!

Fotbalisté Čáslavi na své záchranářské misi potřebovali na domácí půdě porazit pátý celek tabulky – FK Turnov. To se jim díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase podařilo, když o výsledku rozhodl devět minut před koncem po rohovém kopu stoper Vencl. Čáslavští měli před startem jarní části sezóny na nesestupové příčky ztrátu deset bodů. Čtyři kola před koncem je jich ztráta již jen dvoubodová!