Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 118 článků.

Fotbalisty Čáslavi spasil devět minut před koncem stoper Vencl!

Fotbalisté Čáslavi na své záchranářské misi potřebovali na domácí půdě porazit pátý celek tabulky – FK Turnov. To se jim díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase podařilo, když o výsledku rozhodl devět minut před koncem po rohovém kopu stoper Vencl. Čáslavští měli před startem jarní části sezóny na nesestupové příčky ztrátu deset bodů. Čtyři kola před koncem je jich ztráta již jen dvoubodová!

Vratislav Junek se odreaguje od fotbalového stresu na motorce

Zase potřebovali nutně vyhrát a to se jim povedlo. Bylo to s odřenýma ušima, s velkým dramatem, ale vyšlo to. Fotbalisté Čáslavi vydřeli další tři body v divizním utkání s Velkými Hamry, které do té doby sedmkrát v řadě vyhrály. A gólový účet utkání, které nakonec skončilo 3:2, načal mladíček Vratislav Junek. Skóre otevřel už ve čtvrté minutě. A po víkendu je Osobností Deníku.

Jasný první poločas, pak předlouhé čekání na závěrečný hvizd. Čáslav má tři body

Z jasného prvního poločasu se po změně stran stalo obrovské drama, a dlouhé čekání na závěrečný hvizd. Nakonec dopadlo další divizní utkání pro čáslavské fotbalisty dobře a na svém stadionu porazili druhé Velké Hamry, které měly za sebou sedm vítězství v řadě. Čáslav tak zvítězila počtvrté z posledních pěti utkání (a ještě jednou remizovala) a opět tak přiživila šanci na záchranu. Jenže bodovaly i další celky ohrožené sestupem.

Do Čáslavi přijedou rozjeté Velké Hamry

Další existenční utkání mají před sebou fotbalisté Čáslavi. Na stadion Pod Hrádkem přijede v neděli 5. května asi aktuálně nejtěžší možný soupeř z Velkých Hamrů, který v jarní části sezóny získal již 21 bodů a po zaváhání v úvodním kole s celkem Kosmonos (prohra 0:1) má za sebou šňůru sedmi vyhraných zápasů v řadě za sebou! Hamry v aktuální tabulce figurují na druhém místě, Čáslav je patnáctá.

Aleš Chábera: Spokojenost ano, ale musíme koukat dál

Každý bod se může hodit, každý gól, především ten vítězný, se bude počítat. Divizní fotbalisté Čáslavi bojují v jarní části sezony o záchranu v soutěži, po podzimu měli ve skupině C pouhých sedm bodů a byli předposlední. To jsou sice nadále, ale jejich bodový účet je momentálně osmnáct bodů. A soupeři před nimi na dostřel. V posledním kole si tým připsal třetí výhru z posledních čtyř zápasů, když porazil 2:0 Slavii Hradec Králové na jejím trávníku. A oba góly dal mladý útočník Aleš Chábera. Díky tomu se stal jednadvacetiletý forvard Osobností Deníku.

Čáslav z utkání s Hlinskem vytěžila pouze jeden bod

Fotbalisté Čáslavi propásli ideální příležitost na to dostat blízké tabulkové sousedy v boji o záchranu pod tlak. Na domácím hřišti totiž Čáslavští nedokázali vstřelit Hlinsku více než jednu branku, a to ve výsledném zúčtovaní stačilo pouze na remízu 1:1. Bod je pod dvou výhrách v řadě pro svěřence Romana Kučery málo …

Fotbalisté Čáslavi v další záchranářské bitvě vyzvou soupeře z Hlinska

Dva poslední zápasy a s tím spojená dvě vítězství nalili fotbalistům Čáslavi krev do žil v boji o setrvání v soutěži. V nedělním duelu do Vodrant dorazí FC Hlinsko. Soupeř, který se nachází na třináctém místě tabulky s náskokem pěti bodů na domácí tým. Pokud to Čáslav myslí se záchranou vážně, musí v domácím zápase urvat tři body! Duel startuje v neděli 21. dubna v 17 hodin a vy u toho nesmíte chybět!