Barták – Kurka, Mráz, Petrů, Konyvka (83. Strnad) – Slavík, Schovanec, Čuchal, Hannich (75. Chábera) – Ronovský, Hejný. Trenér Jakub Svoboda.

Malík – Petr, Janda, Zolotuchin, Pergl, Bím, Stárek, Hetcl, Makovský, Kutina, Skořepa. Trenér Zdeněk Šmejkal.

Branky: 25. a 31. Hejný, 79. Slavík – 55. Makovský pok. kop.

Žluté karty: Ronovský, Petrů – Petr, Pergl, Stárek, Hetcl, Kutina.

Diváků: 180.

Články k utkání

Čáslav ukořistila další tři body, dvě branky vstřelil Karel Hejný

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím stadionu přivítali celek SK Poříčany. Domácí na zisk tří bodů zadělali dvěma slepenými brankami Hejného v prvním poločase. Ve druhém dějství hosté snížili z pokutového kopu. Pojistku výsledku dala Čáslavi až třetí branka Slavíka deset minut před koncem zápasu.

Čáslav v neděli vyzve šestý tým tabulky – SK Poříčany

Fotbalisté Čáslavi ve 22. kole divizní skupiny C na domácím stadionu Pod Hrádkem přivítají v neděli 24. dubna od 17 hodin SK Poříčany. Hosté na čtvrtou Čáslav ze šestého místa ztrácejí pět bodů. Čáslavští po sérii tří výher v řadě v posledních dvou utkáních urvali pouze jeden bod, za domácí remízu s Velkými Hamry. V posledním kole pak svěřenci trenéra Jakuba Svobody prohráli v Náchodě 1:3!