ČÁSLAVPOŘÍČANY
125_20240312_115337.jpg
294_20220423_081735.jpg

Čáslav v neděli vyzve šestý tým tabulky – SK Poříčany

Fotbalisté Čáslavi ve 22. kole divizní skupiny C na domácím stadionu Pod Hrádkem přivítají v neděli 24. dubna od 17 hodin SK Poříčany. Hosté na čtvrtou Čáslav ze šestého místa ztrácejí pět bodů. Čáslavští po sérii tří výher v řadě v posledních dvou utkáních urvali pouze jeden bod, za domácí remízu s Velkými Hamry. V posledním kole pak svěřenci trenéra Jakuba Svobody prohráli v Náchodě 1:3!

Poříčany naopak v minulém kole na domácí půdě zvítězili nad Letohradem 2:1. „Sílu soupeře známe, několikrát jsme ji pocítili při zápasech na jejich domácím hřišti, kde těží z malých rozměrů hrací plochy, soubojového fotbalu a dobře zahrávaných standardních situací,“ připomněl trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Také víme, že se Poříčanům naopak na hřištích soupeřů příliš nedaří. Našemu nedělnímu soupeři určitě máme co vracet. Věřím, že dokážeme naplno bodovat a potěšit diváky ofenzivním fotbalem,“ konstatoval.

Čáslav v posledním týdnu dostihla rozrůstající se marodka: „Bohužel nám v tomto týdnu přibyli další tři zranění hráči. Budeme si muset vypomoci hráči z juniorky. Situace už je vcelku vážná,“ prozradil Svoboda a pokračoval: „Po Radku Richradovi, který musí na další operaci s kolenem a do konce roku je mimo hru, nám včera při tréninku přibyla další osobní tragédie. Lukáš Mach se po operaci ruky vrátil do mistrovského utkání v minulém týdnu po půl roce, bohužel mu včera při jednom z pohybů křuplo v koleni a nevypadá to s ním vůbec dobře. Moudřejší budeme až po pondělním vyšetření. Je to další velká ztráta,“ litoval trenér Čáslavi.

Utkání Čáslav – Poříčany se odehraje na stadionu Pod Hrádkem v neděli 24. dubna od 17 hodin.

Pro fanoušky bude opět otevřena restaurace Na Hřišti, která připravuje svoji tradiční fotbalovou nabídku – grilovanou klobásu a vychlazené pivko.

Vstupné na podzimní část divize C je pro dospělého muže 50 Kč, pro ženy 30 Kč. Hráči mládežnických celků FK Čáslav mají vstup na stadion zcela zdarma, to samé se týká i mládeže do 15-ti let.

Otevřen bude také mobilní fanshop stánek, který naleznete u restaurace. Přímo na místě si tak budete moci pořídit šálu, minidres, kulich a další předměty s logem našeho klubu. K dispozici je i speciální kolekce k letošnímu výročí 120 let FK Čáslav.

Zdroj: livesport.cz

Zdroj foto: 2x www.nymburskydenik.cz