Přípravné utkání

13. 7. 2022 18:00 @ Lovčice
FK Chlumec nad Cidlinou - FK Čáslav

FK Chlumec nad Cidlinou

Chlumec n/C 1. poločas: Vlk - Řezníček, Kopač, Gluski, Finěk - J. Labík, Frisoni, Halena, Čáp, Reichl - Bastin.

Chlumec n/C 2. poločas: Sulánský - Finěk, Krčál, Zukal, Žahourek - Ludvík, J. Kučera, Vaníček, Zeman, T. Labík - Mráze. Trenér Miloš Sazima.

Čáslav: Barták (46. Vyhnánek) – Dastych, Hajník, Petrů (70. Špičák), Konyvka – Čuchal, Schovanec (46. Bašek) – Chábera (50. Vávra), Vocel (75. Tůma), Slavík – Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.

Statistiky utkání

Branky: 9. Ronovský, 22. Slavík - 2x Mrázek, Reichl, Bastin, Ludvík.

Rozhodčí: Koutník - Fryš, Kubišta.

Diváků: 200.

Články k utkání

422_20220713_220058.jpg

Čáslav nad Chlumcem dvakrát vedla, ve druhém poločase domácí zápas rozhodli

Fotbalisté Čáslavi ve druhém přípravném zápase narazili opět na třetiligového soupeře. V Lovčicích se utkali s domácím Chlumcem nad Cidlinou. Po vyrovnaném prvním poločase, ve kterém svěřenci Jakuba Svobody dokonce dvakrát vedli, nakonec Chlumec ve druhém dějství rozhodl utkání třemi brankami.

418_20220712_110804.jpg

Letní příprava nabrala tempo, Čáslav ve středu čeká další třetiligista

Letní příprava fotbalistů Čáslavi nabrala na tempu. Svěřenci trenéra Jakuba Svobody měli volný den pouze v neděli. V pondělí a v úterý absolvovali další dvě tréninkové jednotky. Hned ve středu 13. července zavítají do obce Lovčice v okrese Hradec Králové, kde se od 18 hodin utkají se třetiligovým Chlumcem nad Cidlinou.