TrenéřiČlánky

Zobrazeno 1 až 2 z celkem 2 článků.
794_20230612_122026.jpg

Klubová rozlučka se sezónou startuje v sobotu 17. června odpoledne

FK Čáslav nachystal pro své členy na sobotu 17. června společnou celoklubovou rozlučku s fotbalovou sezónu. Součástí programu je jak sportovní vyžití v podobě turnaje generací, kdy se proti sobě postaví týmy složené z hráčů od kategorie U12 až po dospělé, tak kulturní zábava v podání kapely KH BAND, která zpříjemní večerní společenské posezení. Součástí akce bude i vyhlášení top hráčů klubu v uplynulé sezóně 2022/23.

779_20230602_093603.jpg

Exligista Petr Janda má jako nový šéftrenér čáslavské mládeže velké plány

Přestože musel kvůli zdravotním potížím ukončit kariéru hodně brzy, už v osmadvaceti letech, stihl toho celkem dost. Získal dva tituly mistra ligy se Slavií Praha, zahrál si prestižní Ligu mistrů, působil v Turecku a dvakrát si dokonce navlékl reprezentační dres. Fotbalista Petr Janda, který pochází z Čáslavi, se po dlouhé době vrací domů. A v čáslavském fotbalovém klubu bude šestatřicetiletý bývalý ligista od nové sezony působit v roli šéftrenéra mládeže.