Dívky si v generálce nenechaly nic líbit. V rámci pravidel

Gól z 34. minuty rozhodl o nejtěsnější výhře sdruženého týmu Malín/Hlízov nad fotbalistkami Čáslavi v generálce na jarní pokračování okresního přeboru starších žáků. Jediným střelcem utkání na umělé trávě se stal hostující T. Kout.

FK Čáslav dívky – Malín/Hlízov 0:1 (0:1)

Počet hráček umožnil čáslavskému trenérovi L. Hájkovi, aby pravidelně po deseti minutách střídal s výjimkou brankářky dvě kompletní formace. Nakonec to pro něj bylo nejjednodušší řešení, protože po omluvené absenci nemocného rozhodčího M. Matze se musel chopit píšťalky.

„Vyrovnaný zápas nabídl hodně tvrdých, ale férových soubojů. Svědčil o tom i fakt, že jsem minimálně přerušoval hru kvůli faulům. Holky si v rámci pravidel nenechaly nic líbit,“ přiblížil zajímavé dění na hřišti Luboš Hájek.

Jestliže čáslavské dívky měly před týdnem se Zbraslavicemi nabito a vstřelily soupeři osm branek, tentokrát vyšly naprázdno. Největší šance si vytvořily po rohových kopech, ale gólu se nedočkaly.

Do druhé poloviny mistrovské soutěže vstoupí Čáslavandy v neděli 2. dubna od 14 hodin na domácí umělé trávě s Tupadly, u nichž před sedmi měsíci vyhrály 6:1.

Rozhodčí: L. Hájek (laik). Hrací doba: 2x 40 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - N. Veselá, A. Vrabcová, K. Volencová - K. Bělohlávková, J. Kapková, E. Panýrková, P. Havránková - Kar. Rozsypálková. Průběžně střídaly: Luc. Vokounová, I. Ondráčková, E. Skaláková, L. Vokounová, L. Hájková, N. Levinská, V. Vránová, R. Cunningham. Trenér: L. Hájek.