Související zápas

FK Čáslav
ČÁSLAVTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0:3(0:1)
ne 24. 3. 2024 15:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 19. kolo
134_20240402_113116.jpg
1135_20240322_130350.jpg

Do Čáslavi míří lídr tabulky z Ústí nad Orlicí

Fotbalisté Čáslavi v neděli 24. března odpoledne vyběhnou již ke třetímu jarnímu zápasu v rámci divizní skupiny C. Do Čáslavi přijede lídr tabulky – Jiskra Ústí nad Orlicí.

Na stadion Pod Hrádkem dorazí v neděli družina trenéra Vladimíra Chudého. Pro Čáslav v poslední době značně neoblíbený soupeř. Poslední dva vzájemné duely se v červnu a srpnu odehrály na půdě v Ústí nad Orlicí. Oba Čáslav prohrála (3:0, 2:0) a oba zápasy provázela značně nevraživá atmosféra ze strany domácích vůči našemu celku.

Nyní se ovšem Čáslav představí doma. Za pomocí mládežníků a příznivců klubu hodláme vytvořit to správné fanouškovsky-sportovní prostředí a pomoci našemu týmu v boji o další body do tabulky.

Fotbalisté Čáslavi je totiž potřebují jako sůl. Za dvě jarní kola jsme do tabulky připsali pouhý jeden bod a se ziskem 8 bodů se stále krčíme na 15. místě tabulky. „Máme před sebou ještě třináct zápasů. Když pojedeme tak, jak jsme hráli v Bydžově, tak věřím, že se na naší stranu přikloní i štěstí a odstartujeme vítěznou sérii,“ řekl před zápasem s Ústím nad Orlicí útočník Čáslavi Daniel Turyna.

Soupeř z Ústí nad Orlicí pokračuje ve své krasojízdě i na jaře. Ústečtí vyhráli na úvod jara v Benešově 2:1 a stejným výsledkem přehráli o minulém víkendu na domácí půdě v derby celek z Vysokého Mýta. Nejlepším střelcem našeho soupeře je autor devíti branek, Jan Bednář.

Utkání má výkop v neděli 24. března v 15 hodin. Zápas se odehraje na stadionu Pod Hrádkem. Pro děti a jejich doprovod je od 14 hodin na stadionu připraven bohatý doprovodný program!

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

https://www.fkcaslav.cz/c/fand...

https://www.fkcaslav.cz/c/v-za...