ČÁSLAVFK LETOHRAD
ne 7. 4. 2024 16:30 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 21. kolo
1152_20240405_101710.jpg

Fotbalisté Čáslavi chtějí s Letohradem konečně poznat chuť vítězství

Nedělní odpoledne bude na stadionu Pod Hrádkem tradičně patřit fotbalu. Domácí fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C přivítají FK Letohrad. Utkají se tak soupeři ze samého spodku tabulky. Domácí budou v utkání chtít vykřesat jiskřičku naděje v boji o setrvání v divizní soutěži.

Čáslavští v posledním kole neuspěli v Dobrovici. I když zejména v prvním poločase předváděli nejlepší výkon jara, neproměnili své šance a naopak z jedné standardní situace soupeře inkasovali. Jejich střeleckou impotenci potvrdil v závěru zápasu Vencl, který dokonce neproměnil pokutový kop. Svěřenci trenéra Kučery tak po čtyřech jarních kolech získali pouze jeden bod a jejich plán na záchranu dostal hned v úvodu jara pořádnou facku. Situace Čáslavi je tak již kritická: „Je to tak, ale ve fotbale je možné všechno. Zápasů je ještě hodně. Musíme věřit, že se chytneme jedním gólem, jednou výhrou a že to zlomíme,“ je stále optimistický trenér Čáslavi Roman Kučera.

Hosté z Letohradu jsou na tom ještě hůře. Potácí se na samém konci tabulky se ziskem pouhých pěti bodů. Navíc Letohradští na jaře ještě nebodovali a v sezóně zaznamenali zatím jen jedno tříbodové vítězství, paradoxně právě proti Čáslavi.

Domácí tak mají svému soupeři co vracet. Pokud ještě chtějí pomýšlet na zdramatizování boje o záchranu musí na domácím pažitu celek Letohradu bezpodmínečně porazit!

Utkání se odehraje v neděli 7. dubna od 16:30 hodin. Domácí klub si opět pro návštěvníky zápasu připravil doprovodný program.