ČÁSLAVFC Hradec Králové
st 21. 9. 2022 16:30 @ Stadion Pod Hrádkem, MOL Cup, 2. kolo
506_20220920_211844.jpg

Informace pro fanoušky před utkáním s Hradcem Králové

V minulé sezóně dokráčel FC Hradec Králové až do semifinále domácího poháru. Ve druhém kole MOL Cup se tak proti domácí Čáslavi postaví hostující superfavorit. Jak dopadne souboj Davida s Goliášem? O tom se můžete na vlastní oči přesvědčit ve středu 21. záři od 16:30 hodin na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi.

Otevření stadionu

Stadion bude pro veřejnost otevřen 60 minut před zápasem, tedy v 15:30. Vzhledem k očekáváné nadprůměrně návštěvě utkání doporučujeme přijít s dostatečným časovým předstihem, abychom minimalizovali tvoření front.

Vstupenky

Lístky na zápas budou v den utkání k dispozici na pokladnách při vstupech na stadion. Ty jsou celkem čtyři. Tři pro domácí fanoušky a jeden pro vlajkonoše hostí. Domácí fanoušci mohou využít vstupu u hlavní poklady (od Podměstského rybníku), dále vstupu z parkoviště u tenisových kurtů a vstupu u malé umělé trávy v blízkosti šaten hráčů. Hostující fanoušci budou směřování do krytého sektoru hostí. Vstup komunikací od budovy restaurace V Pivovaru.

Vstupné na utkání pro osoby starší patnácti let je 100 korun. Platí jak muži, tak ženy s tím, že vstupenka vás opravňuje ke vstupu na hlavní tribunu na sezení, v případě obsazení míst k sezení využije protilehlou tribunu na stání, nebo stání podél hrazení okolo hřiště u restaurace Na hřišti.

Mládež do 15-ti let má vstup na utkání zdarma. Na hlavní tribuně pak bude za střídačkou domácích vyčleněn speciální sektor pro mládežníky domácího FK. Prosím, respektujete to.

Parkování

Prosíme fanoušky přímo z Čáslavi, aby se na stadion dostavili pěšky. Pro ostatní budou k dispozici parkovací plochy nad velkou umělou trávou, dále pak v okolí zimního stadionu a ubytovny. Vjezd do areálu bude pro veřejnost uzavřen! Dbejte prosím pokynů pořadatelů.

Občerstvení

U hlavní tribuny a na protilehlé tribuně budou stánky s pivem. K dispozici bude restaurace Na hřišti. Chybět nebude velký stan s pivními sety, který bude rozprostřen na parkovišti u restaurace. Typické fotbalové menu v podobě párků a klobásy bude k dostání u restaurace.

Mobilní fanshop

Otevřen bude také mobilní fanshop stánek, který naleznete u restaurace. Přímo na místě si tak budete moci pořídit šálu, minidres, kulich a další předměty s logem FK Čáslav. K dispozici je i speciální kolekce k letošnímu výročí 120 let FK Čáslav.

Výstava 120 let FK Čáslav

Ve venkovních prostorách rovněž bude možnost si prohlédnout výstavu fotografií ke 120 letům FK Čáslav.