Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 131 článků.

Z faulu na sestru vytěžila brankářka první gól v životě

V dobývání soupeřovy svatyně se v neděli 4. června hned od začátku proměnil zápas čáslavských fotbalistek se staršími žáky ze Záboří nad Labem. Herně se jednalo o jasnou záležitost, a tak bylo jen otázkou, v jaké kvalitě dívky zvládnou zakončení.

Úvodní paběnické varování padlo na úrodnou půdu

Po překvapivém odstoupení Močovic skoro na konci rozehrané soutěže převzali Černého Petra v okresním přeboru mladší žáci Paběnic a právě poslední tým tabulky byl ve čtvrtek 1. června na hlavním hřišti hostem čáslavského béčka.

Zápas se Zbraslavicemi vyvrcholil špatným směrem

Kdyby se fotbalové utkání mezi čáslavskými staršími žákyněmi a Zbraslavicemi hrálo ve středu 31. května pouze jeden poločas, asi by se nic nestalo. O všem podstatném už bylo víceméně rozhodnuto a aspoň by nedošlo na nezajímavou kopanou.

Nová osa týmu se stala základem vítězství v Církvici

Pořádná fotbalová šichta začala mladším žákům čáslavského béčka na začátku 22. kalendářního týdne, kdy se jim ve čtyřech dnech sešly tři mistrovské zápasy. Po vítězném klubové derby v poměru 3:1 zavítaly v úterý 30. května do Církvice.

Osvěžující byly v Malešově nanuky a první poločas

Z pohledu sdruženého týmu Malešova a Křesetic prospaný první poločas výrazně pomohl čáslavským starším žákyním k dalšímu tříbodovému zisku. Ty ani nemusely předvést mimořádný výkon, stačilo jen trestat hrubé chyby soupeře.

V Suchdole vynikli nové kabiny a sedmigólový střelec

Tři dny po slavnostním otevření nových kabin se šatnami, sociálním zařízením i klubovnou za více než deset milionů korun do Suchdola zavítali mladší žáci Čáslavi B. Podle výsledku se jim v nich v úterý 23. května líbilo asi víc než na hřišti.

Zpátky z hrušky na zem. Po posvícení přišel průjem

Známé lidové rčení, že po posvícení přichází - slušně řečeno - průjem, nepříjemně poznaly fotbalistky Čáslavi. Z euforie způsobené výhrou v Sázavě je zpátky z hrušky na zem poslal v sobotu 20. května sdružený tým Nové Dvory/Církvice.

Za Vrdy skórovala budoucí posila dívčího kolektivu

Jen po jednom gólu na obou stranách viděli v neděli 14. května diváci fotbalového utkání mladších žáků mezi čáslavským béčkem a Vrdy. Byla to spravedlivá dělba bodů - v první půli měli navrch hosté, po přestávce jejich soupeř.

Neskutečná paráda: holky si namazaly Sázavu na chleba

Jen v superlativech by se dalo psát o fotbalovém galapředstavení čáslavských starších žákyň v Sázavě. Byla to z jejich strany v sobotu 13. května opravdu neskutečná paráda a předvedly jednoznačně nejlepší výkon v celé sezoně.