Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 29 článků.
1054_20231213_104334.png

Vánoční nabídka v našem e-shopu

Vánoce se nezadržitelně blíží a v e-shopu FK Čáslav nabízíme plno zajímavých produktů, kterými můžete udělat radost svým blízkým. Neváhejte se vybavit na zimní období kulichem nebo šálou. V klubové prodejně naleznete mnoho zajímavých produktů.

1053_20231212_171544.jpg

Silvestr FK Čáslav na ledě! Pojďme znovu společně oslavit poslední den v roce

Po loňském úspěšném prvním ročníku si fotbalový klub Čáslav pro své členy, jejich rodiny a kamarády znovu připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V neděli 31. prosince se v pravé poledne sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:00 hod. do 13:15 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma!

1051_20231211_092114.jpg

PLES: Sezení v přízemí vyprodáno! Pokračuje prodej míst ke stolům v prvním patře

V první den předprodeje na únorový ples FK Čáslav se během několika hodin vyprodalo 224 míst na sezení v přízemí sálu hotelu Grand. Tento týden předprodej pokračuje, avšak vstupenky k sezení ke stolům si můžete pořídit již jen v prvním patře. Neváhejte a zajistěte si místenku na ples FK Čáslav včas! Tento týden bude prodejní kancelář FK Čáslav otevřena každý den v odpoledních hodinách!

1045_20231205_104547.jpg

Trenér Čáslavi B Junek: Motivovat hráče po devíti prohrách v řadě je složité

Alespoň trochu zachránili šíleně rozehranou soutěž, kdy poprvé zvítězili až v desátém kole krajské I.A třídy. Fotbalisté čáslavské rezervy skončili po podzimu na třináctém místě se čtrnácti body. Získali tak o tři body více něž minulý rok. Trenér Vratislav Junek nadšený není, přesto našel celkem hodně pozitiv. „Velké plus hodnotím, že všichni hráči to hrají absolutně zadarmo, což v této soutěži není samozřejmost. Dnes kdekdo nastavuje hlavně ruce pro prachy, u nás to hrají, protože to tady mají rádi,“ uvedl kouč čáslavské rezervy v rozhovoru pro Kutnohorský deník.