Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 50 článků.
1239_20240611_085825.jpg

Pohodová výhra čáslavského béčka. Padly i hezké góly, těšilo kouče Junka

Až na parádní osmý flek tabulky krajské I.A třídy se po jasné výhře nad Starou Boleslaví vyhoupli fotbalisté Čáslavské rezervy. Ti opět posíleni o několik hráčů divizního A týmu jasně dominovali, soupeře nešetřili a nadělili mu šest kousků. Gólostroj rozjeli domácí naplno až ve druhém poločase. Nikdo z domácího celku se ale netrefil více než jednou.

1232_20240603_092721.jpg

Juniorka v oslabení otočila zápas s rezervou Kosmonos!

Parádní obrat ve skóre se podařil čáslavské juniorce na půdě rezervy Kosmonos. Hosté hráli od 71. minuty bez vyloučeného Lebdušky, i přesto dokázali dvěma brankami otočit skóre ve svůj prospěch a do tabulky si tak připsali další tři body. Juniorka tak poskočila již na desátou pozici.

1208_20240520_085652.jpg

Čáslav B doplatila na chyby a nezkušenost dorostenců v osobních soubojích

Po třech výhrách za sebou fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole krajské I.A třídy prohráli. Na půdě Luštěnic skórovali jen jedinkrát a to jim na body nestačilo. Navíc udělali dvě fatální hrubky. Domácí si na začátku druhého poločasu vypracovali dvoubrankový náskok, o který přišli až v poslední minutě, těsné vítězství ale uhájili.

1189_20240506_095423.jpg

Lysá zahazovala šance, nedala ani penaltu. Čáslav trestala ze všeho

Naposledy bodovali fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem v prvním jarním kole, kdy zvítězili překvapivě na půdě do té doby prvních Úval. Od té doby sbírali jednu porážku za druhou. To platí i nadále. V dalším kole krajské I.A třídy nestačili na svém trávníku na rezervu Čáslavi. Ta vstřelila v první půli dva góly, po změně stran sice snížil střídající Hanke, ale vedení o dva góly si Čáslav vzala rychle zpět a pak pojistila výhru čtvrtou brankou.

1163_20240415_093700.jpg

Posílené béčko Čáslavi vyhrálo. Jednoznačný zápas, liboval si kouč Junek

Výrazně posílená čáslavská rezerva potřebovala doma zvítězit, v cestě jí stál v dalším pokračování krajské I.A třídy tým Horek. Domácí nakročili k vítězství v prvním poločase, kdy dali do čtyřiadvacáté minuty tři góly. Domácí drželi svůj náskok, který ještě navýšil svým druhým gólem Ronovský. Čáslav může mrzet jen inkasovaná branka v závěru, radost z výhry jí to ale pokazit nemohlo.