Rozšířené filtrování
Zobrazeno 71 až 79 z celkem 79 článků.
159_20211216_104631.jpg

Otevírací doba fanshopu FK Čáslav do konce roku 2021

Přinášíme Vám informace o otevírací době klubové prodejny FK Čáslav v předvánočním období do konce letošního roku. Prodejna je umístěna přímo v areálu čáslavského fotbalového klubu v prostoru ihned u vstupu do administrativní části hlavní budovy v prvním patře.

152_20211201_125629.jpg

Trenéři FK Čáslav pokračují ve vzdělávání se

Trenérský štáb čáslavského fotbalového klubu čítá třicítku jmen. V poslední době došlo k jeho částečné personální obměně a omlazení. Mladým trenérům nechybí elán a chuť na sobě pracovat a vzdělávat se. V červnu letošního roku tak hned devět koučů získalo nebo si obnovilo FAČR C licenci.

134_20211109_102314.jpg

Pavel Váňa oslavil životní jubileum!

Na konci října vstoupil do klubu šedesátníků Ing. Pavel Váňa. Člověk, který v čáslavském fotbale působí řadu let. V rámci klubu vystřídal několik funkcí od trenéra mládeže, po vedoucího týmu dospělých. V současné době působí Pavel Váňa v roli funkcionáře, co by jeden ze členů nejužšího vedení fotbalového klubu.

60_20210920_112430.jpg

Stadion Pod Hrádkem se dočkal nového ozvučení

Fotbalový klub v Čáslavi pokračuje v modernizaci zázemí a okolí hlavního stadionu. V sobotu 18. září bylo na stadionu Pod Hrádkem instalováno zcela nové profesionální ozvučení stadionu, které zvýší komfort diváků na stadionu a zážitek za samotné návštěvy sportovní a kulturní akce v areálu. O realizaci ozvučení stadionu se postarala společnost Dexon Czech s.r.o. Fotbalový klub ji kompletně uhradil ze svého rozpočtu.

26_20210903_100753.png

FK Čáslav pro Jakoubka! Klub pomůže rodině odchovance Petra Jandy

Fotbalový klub Čáslav se aktivně zapojuje do charitativní sbírky na pomoc rodině nejslavnějšího odchovance klubu, Petra Jandy, jehož dvouletý syn Jakoubek bohužel před pár týdny utrpěl vážný úraz krční míchy. FK Čáslav po domluvě s rodinou Jandových založil transparentní účet klubu, který bude otevřen až do 30. června 2022.