Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 101 článků.

Čtvrté místo na mezinárodním turnaji v Českých Budějovicích

Již 23.6. se čáslavská U11 vydala do Českých Budějovic, aby poměřila síly s ostatními týmy kategorie U11. Turnaj se odehrával ve sportovním centru mládeže Složistě. Do kategorie U11 se přihlásilo celkem 15 týmů, které byly rozděleny do čtyř skupin. Nejdříve se v sobotu odehrála všechna utkání ve skupině a v neděli pokračovaly zápasy o umístění. Čáslavští se po prvním dni umístili na prvním místě ve skupině, když všechny zápasy vyhráli. Bohužel v neděli se již tolik nedařilo a po dvou prohrách si do Čáslavi odvezli čtvrté místo a pohár Fair play.

Druhé místo v krajském finále!

V sobotu 17.6. se čáslavská U11 vydala do Kolína na krajské finále. Turnaj se hrál systémem 5+1 a trval 2x15 minut. Tento turnaj byl specifický v tom, že se nehrálo na body, ale na počet vstřelených branek. Dále byl každý tým rozdělen na půl a v poločase se týmy střídaly a hrály proti stejnému klubu, ale druhému týmu. Následně se skóre z obou hřišť sčítalo. Čáslavští si došli pro vítězství ve skupině a dostali se do finále. Ve finále podlehli Kolínu a umístili se tak na krásném druhém místě ve Středočeském kraji!

Poslední utkání mladších žáků

Za posledním utkáním okresní soutěže mladších žáků se borci z Čáslavi vydali do Uhlířských Janovic. Bohužel měli špatný vstup do utkání a v prvních šesti minutách si nechali vstřelit tři branky. Čáslav dokázala snížit na 3:2, ale soupeř do poločasu zvýšil náskok na 7:2. Druhý poločas byl vyrovnaný, bohužel i tak Čáslav nakonec prohrála.

Poslední krajský turnaj

V posledním krajském turnaji, který se konal 11.6 v Pátku, čáslavská U11 vyhrála tři zápasy a uštědřila dvě prohry. Celkem se na těchto turnajích vystřídalo téměř dvacet hráčů a všichni získali nové zkušenosti.

Vyrovnané utkání skončilo prohrou

Dne 4.6. se uskutečnilo utkání mezi U11 a ml. žáky Kutné Hory B, které se konalo v Čáslavi. Toto vyrovnané utkání nabídlo celkově šest branek. Bohužel čtyři do sítě Čáslavi, a tak si Kutná Hora odvezla tři body.

Čáslav rozhodla o vítězství v posledních pěti minutách

Dne 19.5. v pátek proběhlo další kolo soutěže okresního přeboru mladších žáků. V něm se Čáslavští utkali s Vrdy. Poslední utkání mezi těmito celky skončilo těsným rozdílem 3:2 pro Vrdy. Tento zápas byl i soubojem o šestém místo v tabulce kdy Čáslav na Vrdy ztrácela pouze bod. Hned v první minutě se ujali čáslavští vedení, ale bohužel ne na dlouho. V desáté minutě už byl zápas 1:2 pro Vrdy. Tento stav pokračoval téměř celý zápas, až do poslední pětiminutovky, kdy Čáslav vstřelila tři branky a vyhrála 4:2.

Krajská soutěž starších přípravek

Další krajský turnaj se konal 20.5. ve Vlašimi. Konečně bylo hezké počasí, ale Čáslavi nejspíš toto sluníčko vůbec nepomohlo. Na turnaji U11 uhrála dvě remízy, prohru a výhru.

Poražení vítězové

V pondělí 8. května se U11 v rámci okresní soutěže mladších žáků utkala s druhým týmem tabulky a to Chotusicemi. Čáslavští šli rychle do vedení, když v 7 minutě vedli již 2:0. Do poločasové přestávky stihli hosté snížit na rozdíl jediné branky. Po poločase hosté přitvrdili a otočili zápas na 2:3. Čáslavští měli na konci zápasu samostatný průnik na branku, ale potvrdilo se přísloví “nedáš, dostaneš“, a tak zápas skončil 2:4.

U11 si vyzkoušela okresní turnaj přípravek

„Jsem rád, že hrajeme také krajskou soutěž pro U11 a okresní přebor mladších žáků, protože okresní soutěž přípravek by nám toho moc nedala. I když se Zručí to byl vyrovnaný zápas, protože jsme byli laxní v bránění a v koncovce jsme netrefovali prázdnou branku,“ mrzelo trenéra Čáslavi Vojtěch Pavlíka.