Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 51 článků.
168_20220103_214242.jpg

Další posila ŠMICER TEAMU: V Čáslavi nazuje brusle i legendární Karel Poborský!

Legendy české a československé fotbalové reprezentace poměří své síly v hokejovém charitativním utkání s trenéry FK Čáslav. ŠMICER TEAM hlásí na sobotní zápas další významnou posilu. Na čáslavský zimák vyjede v bruslích i legendární fotbalista Karel Poborský, který mimo Slavie Praha, Sparty Praha a dalších česých týmů nastupoval například za Manchester United, Benficu Lisabon, či Lazio Řím.

165_20211229_153630.jpg

Šmicer, Ujfaluši, Berger a další internacionálové vyzvou v charitativní hokejové bitvě trenéry FK Čáslav

Téměř po dvou letech dorazí do Čáslavi legendy české a československé fotbalové reprezentace. Fotbaloví internacionálové v charitativním hokejovém utkání vyzvou k odvetnému střetnutí trenéry FK Čáslav. Charitativní zápas se uskuteční na zimní stadionu v Čáslavi v sobotu 8. ledna od 15 hodin. Minimální vstupné na akci je 100 korun. Vstupenky můžete zakoupit i on-line! Výtěžek ze vstupného poputuje na transparentní účet FK Čáslav, který klub zřídil pro malého Jakoubka Jandu, jenž utrpěl vážné poranění míchy.

118_20211026_111830.png

PRO JAKOUBKA se vybralo již 45 tisíc korun!

Fotbalový klub Čáslav se aktivně zapojuje do charitativní sbírky na pomoc rodině nejslavnějšího odchovance klubu, Petra Jandy, jehož dvouletý syn Jakoubek bohužel před pár měsíci utrpěl vážný úraz krční míchy.

67_20210922_122155.jpg

Fotbalové kroužky FK Čáslav na základních školách odstartovaly

FK Čáslav zahájil 14. září projekt fotbalových kroužků na základních školách v Čáslavi. „Od nového školního roku 2021/2022 rozjíždíme ve spolupráci se Základní školou Masarykova a Základní školou Náměstí v Čáslavi projekt fotbalového kroužku pro děti mladšího školního věku,“ upřesnil Jan Spáčil z FK Čáslav.

27_20210904_075038.jpg

Na nábor FK Čáslav dorazilo dvacet nových fotbalových nadějí

Čáslav – Fotbalový klub v Čáslavi uspořádal v pátek 3. září tradiční náborový den. V letošním roce se akce určená pro ročníky 2011 – 2016 uskutečnila již podruhé. „Na začátku června jsme přivítali třicet dětí, nyní dvacítku nových tváří. V tomto roce se tak během náborů do klubu přihlásilo téměř padesát kluků a holek,“ uvedl Radek Zoufalý, šéftrenér přípravek FK Čáslav.