Zobrazeno 91 až 100 z celkem 119 článků.

Matný výkon Čáslavi stačil proti Trutnovu pouze na bod

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C přivítali na stadionu Pod Hrádkem MFK Trutnov. Poslední domácí utkání Čáslavi v podzimní části sezóny fanouškům příliš radosti neudělalo. Domácí se sice díky brance Hejného dostali do vedení. Po změně stran však hosté skóre srovnali a zápas nakonec skončil dělbou bodů.

Čáslav se letos naposledy představí doma, v neděli se utká s MFK Trutnov

Fanoušci čáslavské kopané mají letos poslední možnost zavítat na utkání divize C. Domácí tým na stadionu Pod Hrádkem vyzve v neděli od 14:30 hodin MFK Trutnov. Zbývající dvě utkání odehrají svěřenci trenéra Jakuba Svobody na půdě soupeře. Na divizní fotbal v Čáslavi se tak půjde až na začátku března příštího roku.

Fotbalisté Čáslavi přišli o vítězství sedm minut před koncem

Fotbalisté Čáslavi v úterý 28. září na domácím hřišti přivítali Kosmonosy. Hosté z Mladoboleslavska v posledních dvou utkáních získali šest bodů, když naposledy zvítězili na půdě lídra soutěže z Vysokého Mýta 3:0! Čáslavští dokázali v utkání obrátit nepříznivé skóre. Hosté ovšem sedm minut před koncem srovnali po precizně zakončené brejkové situaci.

Čáslav přivítá v úterý 28. září Kosmonosy

Svižné zápasové tempo nyní prožívají fotbalisté Čáslavi. V úterý 28. září přivítají na stadionu Pod Hrádkem celek Kosmonos. Pro hráče Čáslavi se tak bude jednat o pátý mistrovský zápas v šestnácti dnech! Utkání FK Čáslav – SK Kosmonosy startuje v úterý 28. září v 15:30 hod.

Derby je za dveřmi! Čáslav zajíždí do sousední Kutné Hory

Téměř dva roky museli fanoušci čekat na divizní derby mezi fotbalisty Sparty Kutné Hory a FK Čáslav. Naposledy se oba celky utkaly v říjnu 2019, kdy v Lorci skončilo utkání po devadesáti minutách 1:1. Následné pokutové kopy zvládli lépe Čáslavští. Kutná Hora vyzve Čáslav v sobotu 25. září od 10:15 hod. na stadionu v Lorci.