Zobrazeno 71 až 80 z celkem 119 článků.

Čáslav si vyzkoušela kvalitu třetiligového soupeře, prohrála 1:3

Fotbalisté Čáslavi v neděli cestovali do Mladé Boleslavi. Ve městě automobilů se na umělé trávě v areálu Městského stadionu utkali s třetiligovou rezervou domácího celku. Zápas hraný ve svižném tempu poznamenaly rozmary počasí, kdy fotbalistům komplikoval práci s míčem velmi nepříjemný silný vítr.

Kombinovaná sestava Čáslavi trápila divizní Kosmonosy pouze první poločas

Fotbalisté Čáslavi nastoupili do sobotního zápasu proti Kosmonosům v kombinované sestavě. Na umělou trávu v Brandýse nad Labem vyběhli hráči A-týmu, juniorky i čáslavské U19. Hráči Čáslavi svého soupeře v prvním poločase zaskočili a po brance Vančury vedli jedna nula. Ve druhém dějství ovšem Kosmonosy dvěma slepenými brankami skóre otočily a následně přidaly ještě další tři zásahy!

Fotbalisty Čáslavi čeká náročný víkend, sehrají dvě utkání

Porci dvou zápasů mají před sebou fotbalisté Čáslavi o nadcházejícím víkendu. V sobotu ve 12 hodin se utkají v Brandýse nad Labem s divizním soupeřem z Kosmonos. V neděli v 10 hodin dopoledne pak fotbalisté Čáslavi vyběhnou k utkání na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi, kde poměří síly s třetiligovou rezervou domácího klubu.

Fotbalisté Čáslavi ve druhém přípravném zápase přehráli Velim 4:1. O svém vítězství rozhodli až ve druhém poločase, kdy nasázali tři branky. O góly se dvakrát zasloužil Ronovský, jednu branku vstřelil Schovanec a Strnad. Sestřih zápasu a rozhovory s aktéry jsou ve videu níže.

Čáslav na úvod zimního turnaje remizovala s Benátkami nad Jizerou

Fotbalisté Čáslavi vstoupili do zimního turnaje v Brandýse nad Labem zápasem s divizním soupeřem z Benátek nad Jizerou. Ačkoliv Čáslavští v utkání vedli, museli v závěru zápasu skóre dotahovat. O dělbě bodů pak rozhodl přesnou hlavičkou tři minuty před koncem zápasu Hejný.

Fotbalisté Čáslavi zahájili zimní přípravu na jarní část divize

Fotbalisté Čáslavi se k první tréninkové jednotce sešli dnes v podvečer na domácí umělé trávě v Čáslavi. Trenér Jakub Svoboda měl k dispozici dvacet hráčů. „Bohužel se hned v úvodu přípravného období potýkáme s absencí hráčů z důvodu zranění. Lukáš Mach je po operaci ruky a pokud vše dobře dopadne, tak se do zapojí až na začátku března. Honza Hannich odkulhal v prosinci z tréninku po jednom ze soubojů. Trápí jej zranění kolene a kotníku. David Vyhnánek má problémy s tříslem. Uvidíme, kdy se tato dvojice plnohodnotně připojí,“ řekl Svoboda.