Zobrazeno 1 až 10 z celkem 51 článků.
1245_20240617_093331.jpg

Polaban slavil záchranu, čáslavský kouč Junek nechápal penaltu

Pro hosty to bylo důležité utkání, domácím už o nic nešlo a byli v pohodě zachráněni. Zápas krajské I.B třídy nakonec vyhrál nejtěsnějším rozdílem Polaban Nymburk, který rozhodl na konci první půle z pokutového kopu, který proměnil Daněk. Nymburský tým tak mohl slavit záchranu v soutěži.

1239_20240611_085825.jpg

Pohodová výhra čáslavského béčka. Padly i hezké góly, těšilo kouče Junka

Až na parádní osmý flek tabulky krajské I.A třídy se po jasné výhře nad Starou Boleslaví vyhoupli fotbalisté Čáslavské rezervy. Ti opět posíleni o několik hráčů divizního A týmu jasně dominovali, soupeře nešetřili a nadělili mu šest kousků. Gólostroj rozjeli domácí naplno až ve druhém poločase. Nikdo z domácího celku se ale netrefil více než jednou.

1232_20240603_092721.jpg

Juniorka v oslabení otočila zápas s rezervou Kosmonos!

Parádní obrat ve skóre se podařil čáslavské juniorce na půdě rezervy Kosmonos. Hosté hráli od 71. minuty bez vyloučeného Lebdušky, i přesto dokázali dvěma brankami otočit skóre ve svůj prospěch a do tabulky si tak připsali další tři body. Juniorka tak poskočila již na desátou pozici.

1208_20240520_085652.jpg

Čáslav B doplatila na chyby a nezkušenost dorostenců v osobních soubojích

Po třech výhrách za sebou fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole krajské I.A třídy prohráli. Na půdě Luštěnic skórovali jen jedinkrát a to jim na body nestačilo. Navíc udělali dvě fatální hrubky. Domácí si na začátku druhého poločasu vypracovali dvoubrankový náskok, o který přišli až v poslední minutě, těsné vítězství ale uhájili.

1189_20240506_095423.jpg

Lysá zahazovala šance, nedala ani penaltu. Čáslav trestala ze všeho

Naposledy bodovali fotbalisté Slovanu Lysá nad Labem v prvním jarním kole, kdy zvítězili překvapivě na půdě do té doby prvních Úval. Od té doby sbírali jednu porážku za druhou. To platí i nadále. V dalším kole krajské I.A třídy nestačili na svém trávníku na rezervu Čáslavi. Ta vstřelila v první půli dva góly, po změně stran sice snížil střídající Hanke, ale vedení o dva góly si Čáslav vzala rychle zpět a pak pojistila výhru čtvrtou brankou.