Zobrazeno 1 až 10 z celkem 24 článků.
1248_20240618_101356.jpg

Klubová rozlučka se sezónou se uskuteční v sobotu 22. června

FK Čáslav opět po roce nachystal pro své členy na sobotu 22. června společnou celoklubovou rozlučku s fotbalovou sezónu. Součástí programu je jak sportovní vyžití v podobě turnaje generací, kdy se proti sobě postaví týmy složené z hráčů od kategorie U12 až po dospělé, tak kulturní zábava v podání čáslavského hudebníka Tomáše Polmana, který zpříjemní večerní společenské posezení. Součástí akce je i turnaj starší přípravky a odpolední zápas staré gardy Čáslavi proti celku Ajaxu Bezměrov.

1145_20240402_110640.jpg

Dívky se mohou v Čáslavi zapojit do projektu UEFA PLAYMAKERS DISNEY

Fotbalový klub FK Čáslav se připojil do úspěšného projektu UEFA Playmakers. Ten je určen pro dívky od 5 do 8 let, které zábavným způsobem přenese do světa fotbalu. Dívky se budou s fotbalem seznamovat prostřednictvím příběhů Walta Disneyho. První lekce startujte v pondělí 22. dubna v 17 hodin ve sportovním areálu Vodranty v Čáslavi. Přihlašovací online formulář naleznete uvnitř článku. Projekt, který pilotně v ČR odstartoval v září roku 2021, má za cíl podpořit ženský fotbal a jeho členskou základnu.

1128_20240319_101553.jpg

V zápase s Ústím nad Orlicí budeme FANDIT SPOLEČNĚ!

Celoklubová akce FANDÍME SPOLEČNĚ se uskuteční v neděli 24. března odpoledne v čáslavských Vodrantech. Na stadionu Pod Hrádkem se od 15 hodin utká domácí áčko v divizním zápase s lídrem tabulky – Jiskou Ústí nad Orlicí. Pro děti a dospělé je v areálu fotbalového klubu připraven bohatý doprovodný program!