Zobrazeno 1 až 10 z celkem 51 článků.

U12 se zúčastnila mezinárodního turnaje v Liberci

Víkendový turnaj, který se konal od pátku do neděle, se odehrával v nádherném areálu Sport Park Liberec. Pořadatelem celé akce byl Around the Sport. V pátek proběhlo zahájení turnaje a představení týmů. Celkově se turnaje zúčastnily tři země a to: Česko, Polsko a Litva. Sobotní dopoledne a odpoledne již patřilo hlavnímu programu a to zápasům.

Klubová rozlučka se sezónou se uskuteční v sobotu 22. června

FK Čáslav opět po roce nachystal pro své členy na sobotu 22. června společnou celoklubovou rozlučku s fotbalovou sezónu. Součástí programu je jak sportovní vyžití v podobě turnaje generací, kdy se proti sobě postaví týmy složené z hráčů od kategorie U12 až po dospělé, tak kulturní zábava v podání čáslavského hudebníka Tomáše Polmana, který zpříjemní večerní společenské posezení. Součástí akce je i turnaj starší přípravky a odpolední zápas staré gardy Čáslavi proti celku Ajaxu Bezměrov.

Poslední utkání sezóny skončilo prohrou

V posledním kole divizní soutěže mladších žáků U12 přivítala Čáslav na svém hřišti druhý celek tabulky Chrudim. Čáslavští chtěli překvapit stejně jako v předchozím kole Svitavy. Bohužel překvapení se nedělo, protože si hosté v první třetině vytvořili čtyř brankový náskok. I když se čáslavští snažili, Chrudim si své vedení pohlídala. U12 tak své poslední mistrovské utkání prohrála.

U12 zaskočila Svitavy a obrala favorita o tři body!

V předposledním utkání přivítala čáslavská U12 na domácí půdě Svitavy, které byly na 4. místě tabulky. Čáslavští byli na 8. místě a chtěli si toto místo udržet i po tomto víkendu. Začátek zápasu zněl ve prospěch Čáslavi, ale pak se hra začala vyrovnávat. Poslední třetina vyzněla také lépe pro domácí, a tak tři body zůstaly doma.

Utrápené vítězství proti Třebeši

Dne 25. 5. přivítali čáslavští na své umělé trávě soupeře ze spodní části tabulky. Po ztrátě ze čtvrtečního zápasu museli čáslavští opět zabrat a získat další tři body do tabulky. To se jim povedlo, ale trenér s jejich výkonem nebyl spokojený.

Čáslav darovala ČAFC všechny tři body

V další dohrávce kola zavítala Čáslav na hřiště ČAFC. Opět se čekalo vyrovnané utkání. Čáslavští však přijeli bez emocí a darovali soupeři velké množství branek. Tento rozdíl se snažili ve třetí třetině smazat, avšak neměli potřebnou přesnost v zakončení a darovali tři body domácím.

Favorit tabulky nedal Čáslavi šanci

V sobotu 11.5. přivítali čáslavští na domácí půdě první tým tabulky. Kolín doposud utrpěl jen jednu porážku, a tak Čáslavští mohli jen překvapit a neměli co ztratit. Od začátku zápasu měli otěže v rukou hosté. Časem se hra začala mírně vyrovnávat, ale Kolín si došel pro zaslouženou výhru.

U12 ve druhé třetině otočila zápas a odvezla si z Náchoda 3 body

Čáslavští se v dalším kole vydali do Náchoda. Po zaváhání na domácí půdě z minulého týdne ztráceli na Náchod 3 body. Úkol zněl tedy jasně, a to přivést 3 body a dotáhnout Náchod v tabulce. Vítězství však nebylo zadarmo a po první třetině to tak vůbec nevypadlo. Druhá třetina však byla pravým opakem a čáslavští 3 body přivezli!

Čáslavští vrátili 3 body zpět do Hájů

V dohrávce čtvrtého kola, přivítala Čáslav doma FC Háje. Minulý duel skončil lépe pro Čáslav, a to když otočila skóre z 0:3 na 10:6. I tentokrát se čekalo vyrovnané utkání plné emocí. Do zápasu aktivněji vstoupili domácí a hned se ujali vedení. Bohužel postupem času tempo opadávalo a domácím docházely síly. Hosté naopak zabrali a v poslední třetině dokázali zápas otočit a odvést si tři body zpět.