Rozšířené filtrování
Zobrazeno 81 až 90 z celkem 100 článků.
232_20220311_093641.jpg

Změnami v čáslavském béčku jsou především dlouhodobá zranění

Fotbalová rezerva Čáslavi je velkou součástí divizního A týmu. Spolupráce mezi oběma týmy funguje více než dobře. V přípravě to bylo naprosto patrné, při velké marodce áčka zaskakovali hráči „juniorky“ běžně v zápasech. Jak je také běžné, v kádrech rezervních družstev k velkým obměnám nedochází. Je to i případ Čáslavi?

208_20220221_101438.jpg

Čáslavská juniorka vzdorovala rezervě Admiry Praha pouze poločas

Fotbalisté čáslavského béčka se v sobotu v poledne utkali v rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem s rezervou Admiry Praha. Zápas výrazně ovlivnil vítr. V prvním poločase s výhodou větru v zádech nastoupili Čáslavští a svedli s týmem z Pražského přeboru vyrovnanou partii. Ve druhém dějství však Admira potrestala chyby v rozehrávce čáslavských mladíků a zvítězila jednoznačně 4:0.

144_20211119_111752.jpg

Juniorka Čáslavi sehrála v podzimní části I. A třídy důstojnou roli

Fotbalisté čáslavské rezervy přezimují po podzimní části I. A třídy sk. B na osmém místě. Oproti dvěma předcházejícím sezónám je to pro svěřence trenéra Lukáše Jirků příjemná změna. Mladý kádr na podzim předvedl své kvality, byť se nevyvaroval několika zbytečných zaváhání. Během podzimu se v dresu čáslavské juniroky vystřídalo celkem šestatřicet hráčů!

113_20211025_121849.jpg

Juniorka v gólové přestřelce na body nedosáhla

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Union Čelákovice. Ačkoliv domácí vstřelili čtyři branky, hosté jich dokázali vsítit dokonce pět a z Vodrant si odvezli všechny tři body!

96_20211011_100515.jpg

Bezzubá juniorka obdržela od Pšovky Mělník tři branky

Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali na stadionu Pod Hrádkem celek Pšovky Mělník. Byť domácí více drželi míč na svých kopačkách, nebyli pro branku soupeře nebezpečím. Naopak hosté defacto každou svou šanci ke skórování proměnili a po zásluze si z Vodrant odvezli všechny tři body!