Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 102 článků.

Poslední halový turnaj zakončila U11 prvním místem!

V neděli 5.3. se v Kutné Hoře na Klimešce konal halový turnaj, který pořádal OFS KH. Opět se hrálo v systému 4+1 po 18. minutách. Hrály se dvě skupiny po pěti týmech, ale Močovice nedorazily, a tak skupina Čáslavi měla jen 4 týmy. U11 za celý turnaj nezaváhala a jako neporažená si došla pro první místo.

První místo na turnaji v Heřmanově Městci

U11 se zúčastnili druhého halového turnaje. Po nevydařeném začátku, kdy první zápasy prohráli, nasedli borci z Čáslavi na vítěznou vlnu a dojeli až do finále, kde porazili 3:1 Slatiňany a došli si tak pro zlaté medaile.

U11 přivezla z Chvaletic druhé místo!

Čáslavská U11 se v sobotu 21.1 zúčastnila halového turnaje ve Chvaleticích, kde se hrálo 1x15 minut a systém 4+1. Po nevydařených prvních dvou zápasech se čáslavští oklepali a nakonec se dostali až do finále. Úvodní minuty finále čáslavským utekly, a tak museli dohánět dvou gólové manko. V posledních dvou minutách srovnali na 2:2 a šlo se do penalt, kde byl šťastnější soupeř a čáslavská U11 se umístila na krásném druhém místě.

Zápas proti rodičům!

V posledním vyhroceném utkání se U11 utkala proti rodičům. Ti se z počátku zápasu hledali, ale nakonec U11 potrápili. Zápas se vyvíjel dobře pro mladíčky, kdy vedli 3:0. Rodiče však nic nevzdávali a na těžkém terénu začali bojovat a skóre otočili na 3:4. V poslední minutě zápasu U11 vstřelila branku, a tak zápas musel jít do penaltového rozstřelu. Zde byli šťastnější mladící a díky tomu vyhráli 5:4. Poté šli všichni do prostorů VIP, kde sledovali zápas o 3. místo na MS.

Závěrečný turnaj ve Vlašimi

V poslední zápas se měla U11 utkat s Močovicemi. Bohužel soupeř má velkou marodku a tak se tento zápas odsouvá na jarní část. Místo toho U11 odjela do Vlašimi na turnaj, který se hrál systémem 7+1. U11 odehrála celkem pět zápasů po 25 minutách. Po prvních dvou výborných výkonech na kluky padla únava, a tak také vypadal zbytek turnaje.

U11 vstřelila sedm branek

V dalším kole čáslavští doma přivítali Církvici, která je na devátém místě se sedmi body. Čáslav je na sedmém místě se čtrnácti body. Čáslavští věděli, že musí zabodovat, aby se na ně Církvice nedotáhla. Začátek zápasu ukázal, že větší chuť mají domácí, když po poločase vedli 4:1. Ovšem začátek druhého poločasu vypadal opačně. Naštěstí první, kdo v druhém poločase vstřelil branku, byla Čáslav, a ta už si zbytek zápasu pohlídala.

Čáslavské derby!

Další okresní kolo nabídlo Čáslavské derby mladších žáků. Z těchto celků bylo nakonec šťastnější “A“. I když začátek zápasu tomu vůbec nenapovídal, když “A“ muselo vždy dotahovat brankový rozdíl. Rozdílovým hráčem byl Filip Mráz, který zaznamenal hattrick a velkou částí pomohl “A“ k výhře.

Nevydařený začátek zápasu

V dalším kole se čáslavští vydali na nejvzdálenější zápas podzimu v rámci mladších žáků, a to až do Sázavy. Domácí byli v tabulce jedno místo nad Čáslaví, a tak se na ně čáslavští chtěli dotáhnout. Věděli, že je nečeká vůbec lehký soupeř. Bohužel tyto plány se rozplynuly hned v úvodní desetiminutovce, kdy Čáslav inkasovala dvě branky. Poté se hra zlepšila, ale produktivita vázla. Nakonec Čáslav inkasovala ještě tři branky, a tak odjela ze Sázavy bez bodu.

Poslední podzimní krajský turnaj

V posledním krajském turnaji, který se konal v Čáslavi, se spojila čáslavská U11 s U10, kteří si vyzkoušeli fotbal s o rok, až dva, staršími soupeři. Čáslavi se nakonec podařilo vyhrát, alespoň jeden zápas, a tak neodešli s prázdnou.

Příležitost předvést, kdo co umí

Hodnocení trenéra Václava Vondry: „Od první minuty jsme na Paběnice vyvíjeli nátlak na útočné polovině hřiště, kde se ve výsledku taky odehrávalo 90% utkání. Soupeř velmi zahustil střed hřiště a tím nám ztížil přístup k brance. To pro nás byla ideální příležitost procvičit si práci s volným prostorem.“