Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 44 článků.
394_20220620_105225.jpg

Juniorka měla nabito, trefil se i brankář David Vyhnánek!

Lepší konec sezony si snad nemohli ani přát. Fotbalová rezerva Čáslavi nadělovala, posledním Rejšicím nasázela na cestu domů a na cestu do nižší soutěže osm branek. O ty se podělilo hned sedm hráčů. Za dvacet čtyři minut bylo rozhodnuto, domácí vedli tříbrankovým rozdílem. A pohodovou výhru si užívali i po změně stran, kdy přidali dalších pět tref.

370_20220606_123636.jpg

Čáslavská juniorka držela krok pouze v prvním poločase

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Čelákovic. Vzhledem k souběhu zápasu s dorostem a rozsáhlé marodce A-týmu a hráčů juniorky, měl trenér Čáslavi Lukáš Jirků problém s tím, aby do utkání postavil jedenáct zdravých hráčů!

360_20220530_113803.jpg

Aleš Chábera hattrickem sestřelil Dolní Bousov

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím stadionu přivítali Dolní Bousov. Čáslavští si vítězstvím zajistili bezproblémové setrvání v soutěži i pro další sezónu. Dolní Bousov ačkoliv je na 10. místě tabulky, tak nemá záchranu jistou. V letošním roce se totiž sestupový Černý Petr dotkne minimálně šesti týmů!

296_20220425_104859.jpg

Čáslavská juniorka přivezla z Luštěnic bod za bezbrankovou remízu

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Luštěnic. Na půdě tabulkového souseda uhráli čáslavští mladíci bezbrankovou remízu. Do utkání zasáhla v dresu Čáslavi řada dorostenců, kteří se v zápase neztratili. Špičák dokonce v závěru zápasu trefil břevno branky domácích!