Zobrazeno 11 až 20 z celkem 38 článků.
714_20230418_095130.jpg

Pro tři body z “domácího“ zápasu jsme si dojeli do Pardubic

Zápasy se Svitavami jsou v této sezóně zakleté. Podzimní domácí jsme kvůli nezpůsobilému hřišti po odložení odehráli na umělce ve Svitavách. Před jarním domácím zápasem v Čáslavi opět zapršelo, a tak jsme k sehrání zápasu využili hřiště s umělou trávou v ohrazenickém areálu FK Pardubice. V podzimním zápase se chvíli před koncem zranil Petr Kovář, v tomto se to bohužel stalo opět. Doufejme, že z toho nebude dlouhodobější výpadek.

701_20230411_135354.jpg

Výhra po zlepšení ve druhém poločase

Předehru zápasu s Duklou z pražského Jižního Města jsme absolvovali v salónku FK Čáslav, kde došlo na měření tělesných schránek technologií InBody a následnou snídani. Se získanými daty budeme nadále pracovat po hromadné i individuální linii. Návrat dvou hráčů po zranění vykompenzovalo onemocnění jiných dvou, a tak jsme opět využili hráče z U14.

692_20230404_112903.jpg

Dobrý výkon a výhra v Kolíně

Ve druhém jarním soutěžním utkání jsme dokázali navázat na výkon z předchozího domácího zápasu, ba ho i ještě zlepšit. V zápase s nádechem regionálního derby o jihovýchodní cíp Polabské nížiny jsme potvrdili roli favorita a nedopustili žádné překvapení.

681_20230331_095751.jpg

Úspěšný jarní soutěžní start s Třebeší

Díky odloženému zápasu prvního jarního kola se stalo, že jsme nyní doma začali se stejným soupeřem, s nímž jsme na podzim na umělce v Hradci končili. Tamní zápas přinesl jednu zajímavost – byli jsme v kompletním složení.

619_20221229_190538.jpg

Silvestr na ledě je za dveřmi! Přijďte si společně užít poslední den v roce

Fotbalový klub Čáslav si pro své členy, jejich rodiny a kamarády připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V sobotu 31. prosince se těsně po poledni sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:45 hod. do 14:00 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Na zimák můžete dorazit již kolem poledne. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma! Prosím, pokud máte chvilku, registrujte se na akci prostřednictvím klubového systému EOS!

613_20221212_164319.jpg

Silvestr FK Čáslav na ledě! Pojďme společně oslavit poslední den v roce

Fotbalový klub Čáslav si pro své členy, jejich rodiny a kamarády připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V sobotu 31. prosince se těsně po poledni sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:45 hod. do 14:00 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma!