Zobrazeno 1 až 10 z celkem 38 článků.
809_20230626_100823.jpg

Okresní finále jsme odehráli s nejmladším týmem

V sobotu jsme se zúčastnili okresního finále starších přípravek v Suchdole. Jelikož o rok starší hráči z kategorie U11 hráli ve stejný čas krajské finále, tak jsme jakožto mladší tým starší přípravky U10 zastupovali FK Čáslav. Přestože jsme šli do turnaje s nejmladším týmem v turnaji, tak jsme v základní skupině byli suverénní a nepoznali jsme porážku a postoupili jsme do finálové skupiny, kde jsme se o bednu utkali s týmy z Vrdů, Sázavy a s týmem Kutné Hory „A“ (ročník 2012).

802_20230620_123353.jpg

Krajské finále starších přípravek – bronz

785_20230606_101805.jpg

Zahráli jsme si na turnaji OFS KH v Tupadlech

První červnový víkend byl pro nás ve znamení fotbalu. Během soboty jsme absolvovali přeložené 1. kolo OFS KH turnaje, které jsme odehráli na krásném pažitu v Tupadlech. Na neděli jsme měli pro hráče připravenou středočeskou miniligu. Opět tedy nikdo nezůstal během tohoto víkendu bez utkání, ba naopak, někteří absolvovali jak sobotní, tak nedělní turnaj.

769_20230524_135447.jpg

Sehráli zápas s Kolínem a domácí turnaj OFS Kutná Hora

Sobotní herní den bych rozdělil na dvě akce a obě měly velice odlišné parametry. Vzhledem k vytížení všech hráčů jsme si pozvali na přátelské utkání soupeře z Kolína, se kterým má hra vždy velice dobré parametry a vysoké tempo. To se potvrdilo i tentokrát. Měli jsme velice dobrý vstup do utkání, ale pak jsme na chvíli polevili a hra se začala vyrovnávat. Myslím, že po celé utkání jsme si byli vyrovnaným rovnocenným soupeřem. K viděním byla spousta hezkých akcí, které diváci ocenili. Mám rád tato utkání s Kolínem. Zápasy jsou nastaveny na velice dobré úrovni.

749_20230510_102123.jpg

Pořádali jsme další kolo Středočeské miniligy

Tentokrát jsme se rozhodli vzít pořadatelství Středočeské miniligy na sebe a uspořádali jsme turnaj v Čáslavi. V tomto „projektu“ je několik krajských klubů a trenéři týmů se pak domlouvají kdy a kde se bude hrát. K nám v sobotu zavítali celkem tři týmy: FK Neratovice/ Byškovice, SK Slaný a FK Polaban Nymburk.

739_20230504_115350.jpg

Okresní turnaj v Uhlířských Janovicích

V dalším okresním turnaji v Uhlířských Janovicích jsme opět postavili dvě mužstva, takže všichni měli stejné vytížení a ještě jsme byli doplněni o tři hráče z kategorie U11. Propojení s kategorií U11 se nám daří a i v příštím ročníku bychom chtěli nadále a ještě více tyto ročníky „sloučit“ a ještě více provázat spolupráci.

724_20230426_111156.jpg

Vzdělávací seminář MUDr. Marie Skalské – Výživa rostoucího sportovce

FK Čáslav v letošním roce připravil sérii vzdělávacích seminářů pro rodiče našich fotbalistů/fotbalistek, zároveň rovněž pro trenéry našich mládežnických celků. Startujeme již v úterý 2. května 2023 seminářem paní doktorky MUDr. Marie Skalské – Výživa rostoucího sportovce. Seminář je pro členy/rodiče FK Čáslav bezplatný!

723_20230425_095200.jpg

U10 zakončila turnaj v Kutné Hoře společnou akcí na motokárách

Ve druhém okresním turnaji jsme zavítali do sousední Kutné Hory, kde jsme se utkali s domácím týmem, týmem z Chotusic a jelikož jsme měli téměř všechny hráče zdravé, tak jsme za Čáslav udělali dvě mužstva. Kutná Hora nám vyšla vstříc a postavila dvě hřiště, za což jim patří díky.