Zobrazeno 21 až 30 z celkem 33 článků.

U15: Hodnocení podzimní části sezony

Vzhledem k tomu, že v této kategorii musíme již bohužel zohlednit bodový zisk, abychom nadále udrželi pro naše žákovské týmy tuto soutěž, šli jsme do této sezony s určitým respektem.

Starší žáci Čáslavi udolali Svitavy

Chladné, ale slunečné počasí ve Vodrantech přivítalo v sobotu dopoledne zajímavý duel. Dvoubrankové vedení domácích bylo šest minut před koncem smazáno, ale za pouhé dvě minuty se skóre zápasu znovu měnilo ve prospěch týmu Čáslavi.

Čáslavští se v Náchodě vytáhli. Dokázali srovnat dvoubrankové manko!

První víkend v září patří soubojům týmů Čáslavi a Náchoda v několika kategoriích U15, U14, U13, U12, A tým. Sobotní ráno v Náchodě přivítalo všechny aktéry zápasu týmů kategorie U15 krásným počasím. Domácí tým vyhrál všechny tři své zápasy a skóre 14:1 jasně vypovídalo, proč okupuje druhou příčku tabulky.