Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 84 článků.
754_20230510_112409.jpg

V Ústí nad Orlicí se nám nedařilo

Již před zápasem jsme věděli, že nás nečeká lehký soupeř – podzimní zápas ve Vodrantech skončil remízou 1:1 a domácí v zimě posílili o hráče z ligových Pardubic.

741_20230504_120138.jpg

Z výletu do Náchoda jsme si přivezli vítězství

Střet dvou týmů ze špičky tabulky naší divizní skupiny přinesl utkání, které mělo nadstandardní úroveň, a to i díky kvalitě travnaté plochy náchodského stadionu. Po úvodní výrazné převaze domácích hráčů jsme se postupně dostali do hry a kluci předvedli jeden z nejpovedenějších sezónních výkonů.

714_20230418_095130.jpg

Pro tři body z “domácího“ zápasu jsme si dojeli do Pardubic

Zápasy se Svitavami jsou v této sezóně zakleté. Podzimní domácí jsme kvůli nezpůsobilému hřišti po odložení odehráli na umělce ve Svitavách. Před jarním domácím zápasem v Čáslavi opět zapršelo, a tak jsme k sehrání zápasu využili hřiště s umělou trávou v ohrazenickém areálu FK Pardubice. V podzimním zápase se chvíli před koncem zranil Petr Kovář, v tomto se to bohužel stalo opět. Doufejme, že z toho nebude dlouhodobější výpadek.

701_20230411_135354.jpg

Výhra po zlepšení ve druhém poločase

Předehru zápasu s Duklou z pražského Jižního Města jsme absolvovali v salónku FK Čáslav, kde došlo na měření tělesných schránek technologií InBody a následnou snídani. Se získanými daty budeme nadále pracovat po hromadné i individuální linii. Návrat dvou hráčů po zranění vykompenzovalo onemocnění jiných dvou, a tak jsme opět využili hráče z U14.

692_20230404_112903.jpg

Dobrý výkon a výhra v Kolíně

Ve druhém jarním soutěžním utkání jsme dokázali navázat na výkon z předchozího domácího zápasu, ba ho i ještě zlepšit. V zápase s nádechem regionálního derby o jihovýchodní cíp Polabské nížiny jsme potvrdili roli favorita a nedopustili žádné překvapení.

681_20230331_095751.jpg

Úspěšný jarní soutěžní start s Třebeší

Díky odloženému zápasu prvního jarního kola se stalo, že jsme nyní doma začali se stejným soupeřem, s nímž jsme na podzim na umělce v Hradci končili. Tamní zápas přinesl jednu zajímavost – byli jsme v kompletním složení.

602_20221117_130401.jpg

3 góly - 3 body - 3. místo

Podzimní soutěžní derniéra nás čekala na umělce Malšovické arény v Hradci Králové, kde jsme od první minuty potvrzovali roli zápasového favorita. Domácí zaslouží uznání za herní pojetí, kdy se snažili konstruktivní rozehrávkou dostávat míče na urostlé a rychlé útočníky. Kluci ale předvedli takový výkon, že si Třebešští míče moc neužili.

595_20221111_092630.jpg

Lídr nad naše síly

V předposledním dílu podzimní porce soutěžních utkání jsme přivítali bezkonkurenční vedoucí tým naší divizní skupiny FTA Praha. Zápasu dvou technických mužstev by určitě prospěl kvalitnější terén, ale čáslavská realita je bohužel daná – umělka již více než rok na zápasy nepoužitelná, travnaté plochy v problematickém stavu. Terén na atleťáku dokázal potrápit hráče obou mužstev, ale i přesto byl k vidění zajímavý zápas.