Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 83 článků.

Konečně konec série bez výhry

Na začátku svitavské mise jsme zažili menší komplikaci s porouchaným autobusem - po výsadku na kraji města následovala procházka mlhou zahalenými ulicemi a náměstím k umělce na druhém konci Svitav. Po předzápasovém rychlokurzu přípravy a zahájení utkání přišla zapeklitost větší – váhavá rozehrávka, ztráta míče na vlastním vápně a v 1. minutě prohráváme 1:0.

Festival nevyužitých příležitostí

Zápas s posledním týmem tabulky přinesl naši vytrvalou herní převahu, ze které jsme si vytvořili nespočet příležitostí ke vstřelení branky.

Výkon dobrý, remíza je málo

Souboj dvou týmů, které až do předcházející středy měly plný počet bodů, se kvůli stavu domácí hrací plochy odehrál na hřišti v Golčově Jeníkově a k vidění byl zajímavý fotbal, k němuž přispěly oba celky.

Klíč od brány Vyšehradu měl Ondra Petr

S ohledem na početnou marodku jsme v týdnu vyhlíželi blížící se zápas s Vyšehradem s obavami. Naštěstí se tři kluci dokázali dostat do provozuschopného stavu, a tak jsme do Prahy vyrazili s 11 hráči z kádru U15. Na lavičku jsme použili hráče U14, kterým zase jeli pomoct hráči U13. Díky všem trenérům za spolupráci. Nutno dodat, že i domácí se potýkali s marodkou a na střídačce měli jen jednoho hráče.

První venkovní zápas - jižní část Prahy dobyta

V prvním poločase jsme maličko soupeřili sami se sebou – brzký vlastní gól, pomalá rozehrávka, tlačení se přehuštěným středem, neproměněné příležitosti. Takže to bylo hlavně o nás, jestli dokážeme výkon a produktivitu zlepšit, protože góly v bráně domácích visely ve vzduchu.

Derby je (opět) naše

V dalším domácím utkání se nám povedlo navázat na výkon z předchozího víkendu a připsat si zaslouženou výhru, která je v soutěžních zápasech pátá v řadě.

Vítězný vstup do nové sezóny

V prvním zápase nové soutěžní sezóny týmu FK Čáslav U15 přijel do Vodrant soupeř, se kterým jsme v minulém zimním období hráli dva přípravné zápasy. Čekali jsme tedy těžké utkání s vysokou intenzitou napadání naší rozehrávky.