Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 119 článků.
268_20220405_113731.jpg

Z TISKU: Čáslavský Adam Ronovský vybral z hattricku druhý gól. Byl nůžkami

Dát v jednom zápase tři branky? Pro někoho žádný problém, pro někoho výjimečná situace. Každopádně to chce pořádný um a třeba i trochu štěstí. Hattrick nastřílel o víkendu čáslavský Adam Ronovský, jehož tým vyhrál divizní utkání na půdě posledního Dvora Králové 4:1. Takže je jasné, že největší zásluhu na vítězství měl právě autor tří tref hostujícího mužstva.

261_20220404_104239.jpg

Ronovský hattrickem zdecimoval Dvůr Králové!

S cílem navázat na dvě předchozí vítězství odjeli fotbalisté Čáslavi k dalšímu utkání divizní skupinu C do Dvora Králové. Na půdě aktuálně posledního celku tabulky se jim to povedlo, byť po prvním poločase prohrávali po brance Tomeše. Ve druhém poločase ale Čáslavští přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a za patnáct minut třikrát skórovali! Konečnou podobu výsledku dal deset minut před koncem Ronovský, který tak zkompletoval svůj hattrick!

260_20220401_101204.jpg

Fotbalisté Čáslavi zavítají do Dvora Králové, týmu ze dna divizní tabulky

Dalším kolem pokračuje o tomto víkendu divizní skupina C. Fotbalisté Čáslavi v neděli 3. dubna vyrazí na cestu do Dvora Králové, kde poměří své síly s domácím celkem. Dvůr Králové se v současné době nachází na posledním místě tabulky. Čáslav po dvou vítězných zápasech v řadě je na čtvrté příčce. Bodový rozdíl mezi oběma soupeři je čtrnáct bodů!

253_20220328_093731.jpg

Čáslav dokázala otočit skóre zápasu, Benátky zdolala 2:1!

Fotbalisté Čáslavi v 18. kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali tradičního soupeře – SK Benátky nad Jizerou. Ačkoliv domácí v zápase prohrávali gólem Macka z pětadvacáté minuty, dokázali svěřenci trenéra Jakuba Svobody skóre otočit ve svůj prospěch. Čáslav si ziskem dalších tří bodů udržela čtvrtou pozici v tabulce!

248_20220323_093446.png

Z tisku: Pouze Hannich zatím střílí čáslavské góly. Po zranění je opět zpět

Jak se nejlépe vrátit po zranění ví moc dobře čáslavský fotbalista Jan Hannich. V zimní přípravě dlouho laboroval se zraněním a zapojil se do přípravy téměř na konci. Jenže nyní ukazuje, že právem patří do základní sestavy a trenéři s ním musí počítat. V divizním zápase na půdě Libiše vstřelil dva góly, jeho Čáslav tak mohla slavit vítězství 2:0.

242_20220318_101904.jpg

Čáslav zavítá v sobotu dopoledne do Libiše

Fotbalisté Čáslavi ve druhém jarním kole divizní skupiny C pojedou v sobotu 19. března brzy ráno do Libiše, obce v okrese Mělník, která je přimknutá k městu Neratovice. Utkání v Libiši startuje v 10:15 hodin a řídit jej bude trojice sudích Šůma – Šťastný, Bohata. Pro hráče a fanoušky bude vypraven autobus, který odjíždí v 7:30 hod. z areálu v čáslavských Vodrantech.

240_20220316_111828.png

Oslavy 120 let fotbalu v Čáslavi nabídnou dvoudenní program

V letošním roce slaví fotbalový klub v Čáslavi významné jubileum, a to 120 let od svého založení! Fotbalový klub připravil dvoudenní oslavy, které začnou v pátek 24. června a potrvají do soboty 25. června 2022. Oslavy vyvrcholí charitativním utkáním staré gardy Čáslavi proti týmu osobností z řad herců, sportovců REAL TOP PRAHA.