Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 93 článků.
622_20230113_092207.png

Čáslav se na úvod přípravy utká s Polabanem Nymburk

Druhý týden zimní přípravy si fotbalisté Čáslavi konečně okoření přípravným utkáním. V rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem se na tamní umělé trávě střetnou s Polabanem Nymburk – aktuálně třetím týmem I. A třídy sk. B, ve které působí také čáslavská juniorka.

621_20230105_112420.jpg

Fotbalisté Čáslavi zahájili přípravu se čtyřmi nováčky

Fotbalisté Čáslavi se ve středu 4. ledna opět vrhli do kolotoče tréninků a přípravných zápasů. Trenérský štáb přivítal na umělé trávě v Čáslavi 25 fotbalistů. Čáslav se na náročnou jarní sezónu, kdy ji čeká boj o záchranu v divizní soutěži, bude připravovat především v domácích podmínkách. Na začátku února vyrazí svěřenci trenéra Jakuba Svobody na čtyřdenní soustředění do Třeboně. Všechna přípravná utkání sehraje Čáslav na umělé trávě v Brandýse nad Labem.

619_20221229_190538.jpg

Silvestr na ledě je za dveřmi! Přijďte si společně užít poslední den v roce

Fotbalový klub Čáslav si pro své členy, jejich rodiny a kamarády připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V sobotu 31. prosince se těsně po poledni sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:45 hod. do 14:00 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Na zimák můžete dorazit již kolem poledne. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma! Prosím, pokud máte chvilku, registrujte se na akci prostřednictvím klubového systému EOS!

613_20221212_164319.jpg

Silvestr FK Čáslav na ledě! Pojďme společně oslavit poslední den v roce

Fotbalový klub Čáslav si pro své členy, jejich rodiny a kamarády připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V sobotu 31. prosince se těsně po poledni sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:45 hod. do 14:00 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma!