Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 49 článků.

Poslední halový turnaj zakončila U11 prvním místem!

V neděli 5.3. se v Kutné Hoře na Klimešce konal halový turnaj, který pořádal OFS KH. Opět se hrálo v systému 4+1 po 18. minutách. Hrály se dvě skupiny po pěti týmech, ale Močovice nedorazily, a tak skupina Čáslavi měla jen 4 týmy. U11 za celý turnaj nezaváhala a jako neporažená si došla pro první místo.

Starší přípravky absolvovaly soustředění v Kácově

Hráči starších přípravek (U10 a U11) vyjeli na soustředění do nedalekého areálu v Kácově. Na soustředění jsme odcestovali ve složení: 20 hráčů, 4 trenéři a 2 rodiče, kteří monitorovali děti s diabetem.

První místo na turnaji v Heřmanově Městci

U11 se zúčastnili druhého halového turnaje. Po nevydařeném začátku, kdy první zápasy prohráli, nasedli borci z Čáslavi na vítěznou vlnu a dojeli až do finále, kde porazili 3:1 Slatiňany a došli si tak pro zlaté medaile.

U11 přivezla z Chvaletic druhé místo!

Čáslavská U11 se v sobotu 21.1 zúčastnila halového turnaje ve Chvaleticích, kde se hrálo 1x15 minut a systém 4+1. Po nevydařených prvních dvou zápasech se čáslavští oklepali a nakonec se dostali až do finále. Úvodní minuty finále čáslavským utekly, a tak museli dohánět dvou gólové manko. V posledních dvou minutách srovnali na 2:2 a šlo se do penalt, kde byl šťastnější soupeř a čáslavská U11 se umístila na krásném druhém místě.

Silvestr na ledě je za dveřmi! Přijďte si společně užít poslední den v roce

Fotbalový klub Čáslav si pro své členy, jejich rodiny a kamarády připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V sobotu 31. prosince se těsně po poledni sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:45 hod. do 14:00 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Na zimák můžete dorazit již kolem poledne. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma! Prosím, pokud máte chvilku, registrujte se na akci prostřednictvím klubového systému EOS!

Zápas proti rodičům!

V posledním vyhroceném utkání se U11 utkala proti rodičům. Ti se z počátku zápasu hledali, ale nakonec U11 potrápili. Zápas se vyvíjel dobře pro mladíčky, kdy vedli 3:0. Rodiče však nic nevzdávali a na těžkém terénu začali bojovat a skóre otočili na 3:4. V poslední minutě zápasu U11 vstřelila branku, a tak zápas musel jít do penaltového rozstřelu. Zde byli šťastnější mladící a díky tomu vyhráli 5:4. Poté šli všichni do prostorů VIP, kde sledovali zápas o 3. místo na MS.

Silvestr FK Čáslav na ledě! Pojďme společně oslavit poslední den v roce

Fotbalový klub Čáslav si pro své členy, jejich rodiny a kamarády připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V sobotu 31. prosince se těsně po poledni sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:45 hod. do 14:00 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma!

Závěrečný turnaj ve Vlašimi

V poslední zápas se měla U11 utkat s Močovicemi. Bohužel soupeř má velkou marodku a tak se tento zápas odsouvá na jarní část. Místo toho U11 odjela do Vlašimi na turnaj, který se hrál systémem 7+1. U11 odehrála celkem pět zápasů po 25 minutách. Po prvních dvou výborných výkonech na kluky padla únava, a tak také vypadal zbytek turnaje.