Zobrazeno 1 až 10 z celkem 18 článků.

Čáslavští zanechali na turnaji O pohár Jožky Silného v Kroměříži dobrý dojem

Tým FK Čáslav U 14 dostal pozvání k účasti na třídenním turnaji 24 týmů s mezinárodní účastí, který se konal od 17. do 19. června v Kroměříži. Pozvání jsme přijali a s vědomím, že nás čeká 8 zápasů 2 x 20 minut, tým posílili o čtyři hráče z kádru U15 (2x 2008, 2x 2007). V pátek ráno “tabulková vlajková loď FK Čáslav“ vyrazila vlakem na Moravu. Po příjezdu oběd, ubytování a rychle na hřiště.

To nejlepší na konec a derby je naše

V posledním soutěžním zápase jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů celé sezóny. Sice jsme z různých důvodů měli trable se sestavou (4x zranění, 1x školní výlet), ale na hře se to nijak vý-razně neprojevilo a na střídačce vypomohli kluci z U-15.

Trpělivost body přináší

Do zápasu jsme šli s vědomím, že nám vítězství zajistí 2. místo v naší žákovské divizní skupině. O motivaci jsme tedy měli postaráno a od první minuty zatlačili hosty před jejich bránu.

O výsledku rozhodl dvacetiminutový výpadek

Po slibném začátku podpořeném vstřeleným gólem v 5. minutě se utkání zvrtlo do nežádoucí neradostné podoby. V 9. minutě chyba v obraně a vyrovnáno, v 15. vynucené střídání a od poloviny zápasu totální výpadek. Jednoduché ztráty míče, minimální snaha o opětovný zisk, soupeřovy dlouhé míče za obranu a rychlý útočník si s nimi dokázal třikrát poradit. A to ještě Jeřicha předvedl pár skvělých zákroků.

U14 prohrála se ctí

Zápas na hřišti suveréna naší skupiny, který v soutěži doposud neztratil ani bod, jsme brali jako výzvu a šli do něj s velkým odhodláním předvést ten nejlepší možný výkon. Z našeho pohledu se to ne úplně povedlo, ale domácí trenéři nás ocenili jako nejtěžšího soupeře ve skupině. Tak alespoň malá útěcha.