Zobrazeno 31 až 40 z celkem 93 článků.

Hledáme posily do pořadatelské služby

FK Čáslav hledá posily do pořadatelské služby. Jedná se o pozice pokladní u vstupu, případně zajištění pořadatelské služby na stadionu během domácích utkání A-týmu a B-týmu našeho klubu.

Fotbalisté Čáslavi v přípravě deklasovali Horky nad Jizerou

Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na umělé trávě v Brandýse nad Labem jednoznačným způsobem přehráli Horky nad Jizerou. Čáslavští v utkání jednoznačně dominovali a nad týmem z krajského přeboru si připsali vysoké vítězství.

Z TISKU: Lukáš Marek: Přestup beru jako krok v před a jako novou výzvu

Zimní přestávka neslouží jen k tomu, aby si fotbalisté odpočinuli a následně zase nabrali kondici v náročné a dlouhé přípravě. Je to také prostor pro škatulata, která potkají hodně fotbalistů. Jedním z těch, kteří změnili dres, je Lukáš Marek. Sedmadvacetiletý borec pochází z Veletova na Kolínsku. Po šesti sezonách strávených v Kutné Hoře, která hraje momentálně krajský přebor, přestoupil ke konkurenci. Nedávno se stal hráčem divizní Čáslavi, s níž bude usilovat o záchranu v soutěži. „Z Kutné Hory jsem si odnesl šíleně moc vzpomínek a zážitků,“ říká v rozhovoru pro Kutnohorský deník Lukáš Marek.

Čáslav proti Brandýsu doplatila na neproměňování gólových šancí

Fotbalisté Čáslavi ve středu večer absolvovali další přípravné utkání. Tentokrát se utkali se svým divizním soupeřem z Brandýsa nad Labem. Čáslavští byli po dvě třetiny zápasu lepším týmem, nicméně doplatili na spalovaní vyložených příležitostí, včetně pokutového kopu. Domácí se prosadili po dvou standardních situacích a zvítězili 2:1.

Čáslav čeká ve středu další zápas, tentokrát se utká s Brandýsem n/L

Fotbalisté Čáslavi pokračují v náročném programu zimní přípravy. Během sedmi dnů sehrají svěřenci trenéra Jakuba Svobody tři zápasy. V sobotu v rámci zimního soustředění přehráli Třeboň 3:1, dnes večer se utkají s Brandýsem nad Labem (divize) a v sobotu v poledne změří své síly s týmem Spojů Praha (KP).

Čáslav na Kosmonosy nestačila, prohrála 0:2

Fotbalisté Čáslavi ve svém třetím vystoupení na zimním turnaji v Brandýse nad Labem nestačili na divizní Kosmonosy. Čáslavští inkasovali v úvodu utkání, následně nepohlídali rohový kop a rozdíl dvou branek již do konce utkání nesmazali.