Zobrazeno 51 až 60 z celkem 93 článků.

Čáslav opět venku naprázdno, navíc znovu s červenou kartou!

Fotbalisté Čáslavi ani na osmý pokus nezlomili katastrofální bilanci ze hřišť soupeřů. V Hlinsku v prvním poločase inkasovali z pokutového kopu. Ve druhém dějství pak domácí o svém vítězství rozhodli dvěma brankami během úvodních deseti minut. Navíc Čáslavští opět utkání dohrávali v početní nevýhodě, kdy byl za skluz na polovině soupeře vyloučen Junek. Hráči Čáslavi tak na podzim vyválčili na hřištích soupeře pouze jediný bod!

Divočina v Čáslavi! Domácí odehráli dvě třetiny zápasu v devíti!

Fotbalisté Čáslavi se ve 13. kole divize C na domácím hřišti utkali s tabulkovým sousedem ze Dvora Králové nad Labem. Utkání se po dvaceti minutách díky nepřesnému hlavnímu sudímu emočně vyhrotilo. V té době již domácích bylo na hřišti o dva méně, když sudí Glogar vyloučil ve 12. minutě Hajníka a ve 21. Ronovského za skluzy na polovině hřiště. Ve 26. minutě putoval do kabin i hostující Prokš, ovšem i tak domácí odehráli většinu zápasu v oslabení.

Mužské týmy Čáslavi čekají v neděli důležité zápasy o soutěžní body

Oba mužské týmy FK Čáslav sehrají v neděli 23. října veledůležitá střetnutí o mistrovské body! Fotbalisté A týmu zajíždějí k diviznímu zápasu do Nového Bydžova, kde se proti tabulkovému sousedovi budou chtít postarat o třetí výhru v řadě! Juniorka na domácí půdě přivítá Slavoj Stará Boleslav. V případě vítězství se mohou čáslavští mladíci katapultovat do klidnější vod tabulky I. A třídy.

Do Čáslavi míří tradiční divizní soupeř z Letohradu

Jedenáctým kolem pokračuje divizní skupina C o tomto víkendu. Čáslavští fotbalisté se v tomto týdnu podruhé představí na domácí půdě! V neděli 16. října od 15:30 hodin na stadionu Pod Hrádkem změří síly se soupeřem z dalekého Letohradu.