Zobrazeno 21 až 30 z celkem 87 článků.
659_20230308_131612.png

Pro devatenáctiletého čáslavského gólmana Vlčka byla premiéra speciální

V prvním utkání jarní části sezony si odbyl premiéru v divizním týmu. Devatenáctiletý brankář Miroslav Vlček se po letech vrátil domů a hájil branku Čáslavi. V patnácti letech odešel do Jihlavy, kde strávil svá mládežnická léta. Pak působil půl roku ve Ždírci nad Doubravou, tam získával první zkušenosti s dospělým fotbalem. A po několika sezonách se vrátil do prostředí, které dobře zná ze svých fotbalových začátků. O premiéře v čáslavském dresu hovořil Miroslav Vlček s redaktorem Kutnohorského deníku Vladimírem Malinovským ...

649_20230222_131505.jpg

Hledáme posily do pořadatelské služby

FK Čáslav hledá posily do pořadatelské služby. Jedná se o pozice pokladní u vstupu, případně zajištění pořadatelské služby na stadionu během domácích utkání A-týmu a B-týmu našeho klubu.

648_20230220_094946.jpg

Fotbalisté Čáslavi v přípravě deklasovali Horky nad Jizerou

Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na umělé trávě v Brandýse nad Labem jednoznačným způsobem přehráli Horky nad Jizerou. Čáslavští v utkání jednoznačně dominovali a nad týmem z krajského přeboru si připsali vysoké vítězství.

642_20230209_122805.png

Z TISKU: Lukáš Marek: Přestup beru jako krok v před a jako novou výzvu

Zimní přestávka neslouží jen k tomu, aby si fotbalisté odpočinuli a následně zase nabrali kondici v náročné a dlouhé přípravě. Je to také prostor pro škatulata, která potkají hodně fotbalistů. Jedním z těch, kteří změnili dres, je Lukáš Marek. Sedmadvacetiletý borec pochází z Veletova na Kolínsku. Po šesti sezonách strávených v Kutné Hoře, která hraje momentálně krajský přebor, přestoupil ke konkurenci. Nedávno se stal hráčem divizní Čáslavi, s níž bude usilovat o záchranu v soutěži. „Z Kutné Hory jsem si odnesl šíleně moc vzpomínek a zážitků,“ říká v rozhovoru pro Kutnohorský deník Lukáš Marek.