Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 47 článků.

Rohové kopy rozhodly zápas

Tři rohové kopy Dukly předcházely třem obdrženým brankám týmu FK Čáslav během druhého poločasu.

U14 na úvod sezóna prohrála s FC Háje JM

První mistrovský zápas v nové sezóně přinesl dvě zajímavosti. Soupeře, se kterým jsme se nikdy neutkali - FC Háje JIŽNÍ MĚSTO. Pro většinu hráčů to byl navíc první souboj o body na velkém hřišti.

Nově tvořící se U14 absolvovala přípravu proti SK Vyžlovka

Nově tvořící se tým FK Čáslav U14 zavítal ke svému přípravnému zápasu na hřiště SK Vyžlovka. Náš soupeř hraje středočeský krajský přebor. V minulé sezóně sehrál 34 mistrovských zápasů. Pouze jeden zápas prohrál a v jednom zápase remizoval. Ostatní zápasy vyhrál a s celkovým skóre 227:22 skončil na druhém místě, pouhé tři body za prvním.

Čáslavští zanechali na turnaji O pohár Jožky Silného v Kroměříži dobrý dojem

Tým FK Čáslav U 14 dostal pozvání k účasti na třídenním turnaji 24 týmů s mezinárodní účastí, který se konal od 17. do 19. června v Kroměříži. Pozvání jsme přijali a s vědomím, že nás čeká 8 zápasů 2 x 20 minut, tým posílili o čtyři hráče z kádru U15 (2x 2008, 2x 2007). V pátek ráno “tabulková vlajková loď FK Čáslav“ vyrazila vlakem na Moravu. Po příjezdu oběd, ubytování a rychle na hřiště.

To nejlepší na konec a derby je naše

V posledním soutěžním zápase jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů celé sezóny. Sice jsme z různých důvodů měli trable se sestavou (4x zranění, 1x školní výlet), ale na hře se to nijak vý-razně neprojevilo a na střídačce vypomohli kluci z U-15.

Trpělivost body přináší

Do zápasu jsme šli s vědomím, že nám vítězství zajistí 2. místo v naší žákovské divizní skupině. O motivaci jsme tedy měli postaráno a od první minuty zatlačili hosty před jejich bránu.

O výsledku rozhodl dvacetiminutový výpadek

Po slibném začátku podpořeném vstřeleným gólem v 5. minutě se utkání zvrtlo do nežádoucí neradostné podoby. V 9. minutě chyba v obraně a vyrovnáno, v 15. vynucené střídání a od poloviny zápasu totální výpadek. Jednoduché ztráty míče, minimální snaha o opětovný zisk, soupeřovy dlouhé míče za obranu a rychlý útočník si s nimi dokázal třikrát poradit. A to ještě Jeřicha předvedl pár skvělých zákroků.

U14 prohrála se ctí

Zápas na hřišti suveréna naší skupiny, který v soutěži doposud neztratil ani bod, jsme brali jako výzvu a šli do něj s velkým odhodláním předvést ten nejlepší možný výkon. Z našeho pohledu se to ne úplně povedlo, ale domácí trenéři nás ocenili jako nejtěžšího soupeře ve skupině. Tak alespoň malá útěcha.