Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 71 až 80 z celkem 93 článků.

Fotbalisté Čáslavi zavítají na horku půdu do Vysokého Mýta

Fotbalisté Čáslavi v sobotu 17. září od 16:30 hod. nastoupí k dalšímu diviznímu utkání na půdě ambiciózního Vysokého Mýta. Svěřenci trenéra Jakuba Svobody se budou snažit o zlomení nepříznivé bilance na půdě soupeře, když ze tří venkovních zápasů nepřivezli prozatím ani bod.

Fotbalisté Čáslavi opět otáčeli zápas, nakonec jim finiš stačil na remízu

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím stadionu přivítali rezervu MFK Chrudim. Domácí se sice v zápase dostali rychle do vedení. Hosté ale do čtvrthodiny skóre otočili na 1:3! Ve 21. minutě inkasoval hostující Zikmunda červenou kartu. Domácí v dlouhé početní výhodě stihli skóre jen dorovnat, i když Ronovský v samém závěru spálil obrovskou šanci!

Čáslav inkasovala od Liberce pět branek a propadla se na dno tabulky!

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali na půdu vedoucího celku tabulky. Rezerva Slovanu Liberec o svém vítězství rozhodla dvěma slepenými góly v závěru prvního poločasu. Hosté pak ve druhém dějství ještě třikrát inkasovali a propadli se na dno divizní tabulky.

Čáslav se v neděli dopoledne postaví lídrovi tabulky z Liberce

Fotbalisté Čáslavi prozatím neprožívají povedený vstup do nové divizní sezóny. Po čtyřech kolech získali pouhé tři body a nachází se v dolní části divizní tabulky. Naopak nedělní soupeř, rezerva Liberce, je po čtyřech odehraných zápasech stoprocentní a se ziskem 12 bodů okupuje první příčku tabulky.

Fotbalisté Čáslavi na domácí půdě podlehli Náchodu

Ve čtvrtém kole divizní skupiny C přivítali fotbalisté Čáslavi na domácím stadionu FK Náchod. Vítání to bylo více než zdvořilé, protože již ve třetí minutě domácí nabídli hostům první branku zápasu. Ve 37. minutě šli navíc hosté po další akci do dvoubrankového trháku. Domácí sice do poločasové přestávky dokázali snížit na rozdíl jedné branky, avšak v rozkouskovaném druhém poločase na srovnání výsledku nedosáhli.